Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

hvala, nadam se da ce nas ovde ostaviti na miru :D (ne mislim samo na muslina, plasim se da se ne nakace ovi sto ne prate pdf sport).

Link to comment
:lol:to je to :Dali sto se bolonjeza tice, stvarno mi treba posto je ovaj koji imam polomljen.inace, moram da krenem da ucim ribolov na dunavu i savi i okolnim jezerima. dakle saranski ribolov, feeder, varalicarenje...ako ima neki forumas sa iskustvom kome treba drustvo neka se javi. naravno, prvo moram da kupim odgovarajucu opremu :D
Sve sam probao i šaranski i varaličarenje i dubinski.. eno mi gomile štapova. Šaranski sam vremenom odbacio, eno u podrumu dobrih šekspira, ali nepraktično je, vuci pribor, kofe kukuruza i druge primame, veći meredov, još ako hoćeš hi-fi verzije, rod pod i ostalo, dakle viđao sam ljude da na teren izlaze sa građevinskim kolicima. Varaličarenje je lepo, dosta jedan štap i kutija sa varalicama, ali za moja leđa koja ne mogu mnogo da izdrže u vertikali, nije, Najgotivnije mi je u zadnje vreme bolonjez sa hranilicom i udičicom. Nema većeg meraka nego krupna deverika kad ga savije do daske, a na svako pipanje zaigra i osetiš svaki trzaj i borbu i najmanje ribe, lepše mi je nego šarančina kao lubenica. Dakle to je to, samo ne idi na samu obalu glavnog toka nego recimo kod Vojnih bašti, ili na Male vode, ili u Balaton. Sava kod Ušća, nije loše prikači se uz neki splav
Link to comment
Sve sam probao i šaranski i varaličarenje i dubinski.. eno mi gomile štapova. Šaranski sam vremenom odbacio, eno u podrumu dobrih šekspira, ali nepraktično je, vuci pribor, kofe kukuruza i druge primame, veći meredov, još ako hoćeš hi-fi verzije, rod pod i ostalo, dakle viđao sam ljude da na teren izlaze sa građevinskim kolicima. Varaličarenje je lepo, dosta jedan štap i kutija sa varalicama, ali za moja leđa koja ne mogu mnogo da izdrže u vertikali, nije, Najgotivnije mi je u zadnje vreme bolonjez sa hranilicom i udičicom. Nema većeg meraka nego krupna deverika kad ga savije do daske, a na svako pipanje zaigra i osetiš svaki trzaj i borbu i najmanje ribe, lepše mi je nego šarančina kao lubenica. Dakle to je to, samo ne idi na samu obalu glavnog toka nego recimo kod Vojnih bašti, ili na Male vode, ili u Balaton. Sava kod Ušća, nije loše prikači se uz neki splav
pa i ja volim bolonjez ali stvarno ne znam mesta u beogradu.. ono kod brankovog mosta je uzas, necu da pecam u kanalizaciji.sava kod usca, to sa novobeogradske strane? Edited by kojot
Link to comment
kod Vojnih bašti, ili na Male vode, ili u Balaton
Lako je kad imaš čamac ^_^
sava kod usca, to sa novobeogradske strane?
Nizvodno od Gazele, kod Betonjerke, sa starogradske strane recimo...
Link to comment
Lako je kad imaš čamac ^_^Nizvodno od Gazele, kod Betonjerke, sa starogradske strane recimo...
jel to iznad kanalizacije?
Link to comment

Najslađa je pržena iz Govnare™Bez zezanja, za peške varijantu ti je Sava i neka od skalamerija koje tamo postoje a ne koriste se, ili lepo s obale. Radoznaliji idu na BG voz u smeru Pančeva, pa gde stignu, Tamiš ili ima neki kanalić a i busplus vozi na sve strane zrenjanincem

Edited by kapetanm
Link to comment

Био у викендици (пре или касније биће прилог на Путу у средиште земље), комшија из села ме наговара да идем са њим у рибу. Е, твист је у томе што их вади рукама к'о у оној серији на Дискаверију или тако нешто. Скине се у гаће, па гаца по реци и гура руке под камење и трупце, онда га ћапи риба па је он извуче. Каже да су само пацови зајебани "јер хоће да уједу", али "лепо видиш где су им рупе па тамо не идеш". Змије, каже, беже. Много бих волео да пробам али сам по природи кукавица и плашим се и пацова што хоће да уједу, али и риба што хоће да уједу па и комшије што је луд к'о струја. Можда на крају и одем да га снимам, па да се овде хвалишем екслузивним шумадијским хипстерајем.

Link to comment

prosetacu se ovih dana tamo da vidim kakva je situacija samo me zanima jel to iznad kanalizacije? stvarno ne mogu da idem da pecam tamo gde ljudi vade toalet papir.

Link to comment

treba dozvola ali nema cuvara :Dposto sam ja podrzao bojkot kupovine dozvola (ne zato da ne bi platio vec zato sto se slazem sa ljudima) da li moram da imam dozvolu i kada idem na komerijalna jezera? recimo hocu da odem do ade safari, da platim njihovu dozvolu, da li pored toga moram da imam i godisnju dozvolu za ribolov u srbiji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...