Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

Ovaj.. imate sportski ribolov (gde se ulov vraća u reku) i imate ribolov (koji je ustvari nešto sasvim drugo).Nema sportskog lova gde ubijete zeca i pustite ga da otrči zečici.

Link to comment
ne moze! hipik ne sme pobediti!
hipik koji plaća kartu u prevozu i navija za miliciju? :bee:Kad si bio mali sve sam te razumeo, sad te ništa ne razumem. stalno spominješ neke vegeterijance i hipike. Nemam ja problem sa tim što je tebi neko napunio glavu time da je kul i mačo ako ubijaš iz dosade a Urošu ako se slika sa cigarom. Samo kažem da ribe nisu sportisti, a nisu ni sportski rekvizit i da vređa inteligenciju kad se o tome priča na sportu. Imate pdf za ljubitelje prirode i društva, pa zabadajte špenadle u svoja 4 zida
Link to comment
hipik koji plaća kartu u prevozu i navija za miliciju? :bee:Kad si bio mali sve sam te razumeo, sad te ništa ne razumem. stalno spominješ neke vegeterijance i hipike. Nemam ja problem sa tim što je tebi neko napunio glavu time da je kul i mačo ako ubijaš iz dosade a Urošu ako se slika sa cigarom. Samo kažem da ribe nisu sportisti, a nisu ni sportski rekvizit i da vređa inteligenciju kad se o tome priča na sportu. Imate pdf za ljubitelje prirode i društva, pa zabadajte špenadle u svoja 4 zida
ma daj, musline, pa kakvi su ti ovo stavovi. :D ovo pominjem samo zato sto mislim da samo ljudi iz pete mogu da imaju ovkako ekstremne stavove o ribolovu.
Link to comment
Ovaj.. imate sportski ribolov (gde se ulov vraća u reku) i imate ribolov (koji je ustvari nešto sasvim drugo).Nema sportskog lova gde ubijete zeca i pustite ga da otrči zečici.
Ima ako si dovoljno vešt sportista da mu zakačiš kuku za nos i vučeš ga okolo, :) pa ga potopiš u vodu neko vreme, ali paziš da se ne udaviOnda ga poljubiš i pustiš, dosta se rekreirao
Link to comment
Подршка пецарошима од акваристе.Не пецам, пецају моји другари и зато знам много о том... хобију, ваљда, мада би могао да се назове и животом пошто их је мало који остатак својих активности вреднују колико одлазак на пецање. Пецање је остварење утопије о социјалној једнакости: на води нема везе ко је доктор наука са државног факултета а ко доктор наука са приватног неписмени клошар, ту су сви браћа и кумови. Сваки пецарош зна више о рибама од дипломираног ихтиолога, сви су активно ангажовани у заштити природе. А преко свега тога небо, комарци, сунце, облаци, испод тога штуке, борба, мамци, а посред клопа, цирка... Живело пецање!
bravo druze prasline, to je to.
Link to comment

Ako bih ja na primer zabacio poveću udicu sa svoje terase na trećem spratu, sačekao da se neka gladna lutalica zakači na mirišljavo i lepo parče mesa, zatim povukao psa na treći sprat, poljubio ga i spustio ponovo (ili ga bacio) u dvorište, da li bi to bilo u redu ?Ako je bitno, to mogu da radim i sa prijateljima dok pijemo pivo i gledamo premijer ligu kroz vrata od terase.

u stvari, mene generalno zanima kako se razlikuje klanje svinja od klanja npr. pasa i koje je objašnjenje te razlike, koja naravno da postoji, ali to i nije baš tema za pecanje, pa sam malo modifikovao pitanje

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...