January 5, 200917 yr fino ga je dao. upotrebljiva lopta sa lijeve strane, primio koljenom i rutinski sproveo u nebranjenu mrezu.u prvom poluvremenu mu je [opravdano] ponisten gol zbog opsajda
January 5, 200917 yr u prvom poluvremenu mu je [opravdano] ponisten gol zbog opsajdaprobaj ponovo, ponisten gol jednom i [opravdano] ne mogu u istu recenicu
January 5, 200917 yr To je očigledna zavera žigomrzitelja. Nisu mu dozvolili da u prvom nastupu postigne het trik.
January 5, 200917 yr primio koljenom... To mogu samo najveći asovi, kakav je bez sumnje i ovaj naš "gorostas iz Bačke Krivaje".
January 5, 200917 yr Majstorija velemajstora kakav osjecaj za prostor i vrijeme, kakvo 6 culo za cetvrtu dimenziju, ubilacki instinkt, prefinjena tehnika i hladnokrvnost pred golom. Cak pokazao i svu svoju humanost jer se nije izivljavao na lopti nego je upotrebio onoliko sile koliko je bilo potrebno da lopta ode gdje joj je mjesto.
January 5, 200917 yr Kakva minijatura 1 velikana Ali sramota kako mu ukradoše onaj prvi gol! 1 obični mahač zastavicama da zna bolje od našeg Žileta kada je opsajd... kako da ne. <_<
January 5, 200917 yr http://www.pressonline.rs/page/stories/sr....mp;sectionId=44 objasnio.Uspevate li da poštujete božićne običaje u španiji?- To nije baš tako jednostavno ovde, ali trudim se da ih poštujem koliko mogu.
January 5, 200917 yr vidis i ti spanci pojma nemaju sta radeumjesto da prilagode obicaje jednom oni se prave englezi Edited January 5, 200917 yr by tsva
Create an account or sign in to comment