January 4, 200917 yr :rolf:Nego, ima li negdje snimak tog velelepnog zgoditka našeg kralja? Edited January 4, 200917 yr by teacher nauči da stavljaš yuotube™
January 4, 200917 yr :Hail: :Hail:covek doso i odmah pobedio utakmicu u gostima. BOG fudbala! valensiji zelim da propadne i da je, posle propadanja, preuzmu dzomba i bata kan-kan.Pozlatila ti se.I da ne zaboravim; :Hail:
January 4, 200917 yr Nego, što Divac za predsednika? za Predsednika! Kolko ono treba glasova da se skupi?
January 4, 200917 yr Ko je to? Ljajić, Bambi?ne pominji te prcvoljke na ovom svetom topiku. ni jedan nema dva metra a potpisali su za aktuelnog prvaka engleske, osvajača CL i nosioca titule klupskog prvaka sveta. kuda ide ova planeta? pih. pokazace ziga svima njima. led je poceo da se otapa. plakace fanovi valensije.nego, kad ce taj snimak? prica se da je ziga sam sebi asistirao jer nije imao dovoljno upotrebljivih centarsuteva.
January 5, 200917 yr ne pominji te prcvoljke na ovom svetom topiku. ni jedan nema dva metra a potpisali su za aktuelnog prvaka engleske, osvajača CL i nosioca titule klupskog prvaka sveta. kuda ide ova planeta? pih. pokazace ziga svima njima. led je poceo da se otapa. plakace fanovi valensije.nego, kad ce taj snimak? prica se da je ziga sam sebi asistirao jer nije imao dovoljno upotrebljivih centarsuteva.slobodan si u od**bavanju sa ovog svetog topika ;)
January 5, 200917 yr ovo su snimci sa prvog zvanicnog treninga po povratkucijelo selo doslo da pozdravi Nije to nista neobicno.Bio sam u La korunji na predstavljanje Andreasa Guardad i bilo je tri puta vise ljudi. Sve porodice sa decom nigde "najvernijih" milina.
Create an account or sign in to comment