Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

:Hail: :Hail: :Hail:covek doso i odmah pobedio utakmicu u gostima. BOG fudbala! valensiji zelim da propadne i da je, posle propadanja, preuzmu dzomba i bata kan-kan.
Pozlatila ti se.I da ne zaboravim; :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Ko je to? Ljajić, Bambi?
ne pominji te prcvoljke na ovom svetom topiku. ni jedan nema dva metra a potpisali su za aktuelnog prvaka engleske, osvajača CL i nosioca titule klupskog prvaka sveta. kuda ide ova planeta? pih. pokazace ziga svima njima. led je poceo da se otapa. plakace fanovi valensije.nego, kad ce taj snimak? prica se da je ziga sam sebi asistirao jer nije imao dovoljno upotrebljivih centarsuteva.
Link to comment
ne pominji te prcvoljke na ovom svetom topiku. ni jedan nema dva metra a potpisali su za aktuelnog prvaka engleske, osvajača CL i nosioca titule klupskog prvaka sveta. kuda ide ova planeta? pih. pokazace ziga svima njima. led je poceo da se otapa. plakace fanovi valensije.nego, kad ce taj snimak? prica se da je ziga sam sebi asistirao jer nije imao dovoljno upotrebljivih centarsuteva.
slobodan si u od**bavanju sa ovog svetog topika ;)
Link to comment
ovo su snimci sa prvog zvanicnog treninga po povratkucijelo selo doslo da pozdravi :Hail:
Nije to nista neobicno.Bio sam u La korunji na predstavljanje Andreasa Guardad i bilo je tri puta vise ljudi. Sve porodice sa decom nigde "najvernijih" milina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...