Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

On 25.9.2022. at 20:46, ArleKino said:

Kako je čovjek tukao po lopti, jebote. Volio bih vidjeti brzinu kod ovog zadnjeg šuta.

 

Pokušavam da uporedim sa modernim fudbalom, i retko ko mlatara po lopti ovako krvnički. Ustvari, mučim se i da pronađem makar jedno ime. Da li je pod uticajem Žuninja veliki deo igrača usvojio tu knuckleball tehniku udarca, ili jednostavno sa modernim loptama i nema efekta mlatiti je kao Batistuta?

Link to comment

Adriano je zuvo ko konj isto

Ali je Batistuta ogroman gotivac, secam se Rominog skudeta - Nakata, Montela i Batistuta vs. Djubrentus :ziga: Nervirao me Toti jer je smradina, ali ovu trojicu sam obozavao

Secam se da mu je u Fiorentini uvek Rui Costa malo gurnuo slobodnjak pa ovaj opal, nije tukao stacioniranu loptu

+ naravno i Pajser Narkoman je isto zatezao konjski 

 

Edited by Plajvi
Link to comment

Bobo je imao solidnu prangiju, ali ne na nivou Batigola. On je zato imao topuz u glavi, bukvalno je slao rukometne udarce ka golu.

 

Adriano je i meni prva asocijacija za top u nogama. 

 

 

I švedski nosonja ume da je zategne silnički.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pokušavam da uporedim sa modernim fudbalom, i retko ko mlatara po lopti ovako krvnički. Ustvari, mučim se i da pronađem makar jedno ime.

 

Mislim da je to i do toga što su lopte drugačije i da se igrači plaše ozljeda. Plasiranje šuteva, kifle, rijetkost je vidjeti da neko zažmiri i puca (Bale 2012-13).

 

Adriano je tukao 140 na sat neke slobodnjake i generalno tukao ljevicom k'o da ne postoji sutra.

 

Batistutin parnjak je bio Alan Shearer. Mlatne desnom nogom, probije golmana, a onda digne desnicu u zrak, meat'n'potato od proslave gola.

 

Od novijih, Ibrahimović. Ima onaj gol Feneru u Ligi prvaka za Inter kad iz mjesta šalje šut za koji bi svakom drugom trebao zalet. 

 

Od Arsenalovih novijih Podolski, ima gol Galatasarayu u Ligi prvaka koji ni u real timeu nije dobio dovoljno prajzovanja™ jer je Ramsey uhvatio volej svih voleja na istoj utakmici.

 

Kane je još i najbliži tome mada su mu većina golova više (mali, ali) tehničari.

 

16 hours ago, goofs said:

Svojenozno covek zavrsio Lemanovu karijeru u Italiji :fantom:

 

Meni je u secanju da je Bobo Vieri isto ovako tukao ko besan, doduse u slicnom periodu su igrali

 

Bobo je bio više za glavudžu, jak k'o crna zemlja.

  • +1 1
Link to comment

Pickasti potez Sunes Grejema. Ovo je inace mec kupa sampiona izmedju Rangersa i Steaue tamo neke 87/88 godine. Zuta karta LOL.

 

 

Edited by Zico
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...