Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Leva nabija statistiku i u LŠ. 29 komada u poslednje tri sezone.

Nekako je ispalo ove godine da niko nije preterano zaslužio. Najznačajnije trofeje su uzeli timovi, koji ne zavise preterano od pojedinaca već od funkcionisanja celog kolektiva (Čelzi, Siti, Italija...). Najbolji nisu osvojili ništa monumentalno, ili uradili što već ne rade, i onda su od Mesijeve Kope Amerike napravili clutch trofej, što svakako nije. Prošle godine nisu dodeljivali trofej, a sve se odigralo osim kraja francuske lige. Naravno France Football je proglasio godinu ništavnom. 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, Plajvi said:


Kakav tandem Ljubinko-Zardel. :evilsmile:

 

Kako Jardel nije upao u neki mamojebni klub, to nikako neću skontati. Lik je imao nestvarne statistike u Portugalu i Ligi šampiona, odličnu sezonu u Evropi i za Galatasaray, ali u Petici igrao samo za Anconu (?!) i Bolton (?!) umjesto da ode u neki United prije RvN-a i zabije 40 golova na Beckhamove centaršuteve. Jedna od onih baksuznih brazilskih devetki te ere tipa Elber koja bi bila u 18 igrača bukvalno svake druge reprezentacije.

 

Prva utakmica u kojoj smo svi čuli za njega:

 

 

Edited by ArleKino
Link to comment

Pricao je Ljubinko u nekom intervjuu da je Zardel bio pajdoman. :laugh:

Edit: Ta Valensija je bila ekstremno seksi. :wub: 

Edited by Plajvi
Link to comment

Meni je najjaca stvar kod Jardela to sto je on iz Galate otisao nakon samo jedne sezone jer mu je okarakterisana kao neuspesna. Dao je 34 gola na 43 utakmice :lol: u Portu prosek od gola po utakmici. Jeziv napadac, bas nejasno kako se nije probio igde, nije portugalska liga puno slabija od holandske, pa je cak Sveti otac Matea zavrsio u Celziju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Plajvi said:

Pricao je Ljubinko u nekom intervjuu da je Zardel bio pajdoman. :laugh:

Edit: Ta Valensija je bila ekstremno seksi. :wub: 

 

Secam se clanaka iz Zurnala u to doba..Zardel iznajmio privatan avion i skoknuo iz Istanbula u Portugal samo da bi jeo u omiljenom restoranu.

 

O kako ne shvatih metaforu :)

Link to comment

Rebrov bio bolji od Seve u Dinamu, ko bi rek'o...  Kako im je los golman, je l' to Sovkovski? 

Secam se ove sezone gde sam bio kad sam gledao utakmice, kao i prethodne i naredne. :D 

 

U kupu UEFA Galata - Lids, pa Galata - Arsenal i pizdarije (mislim i neka ubistva) navijaca, Tafarel, Hadzi, Popesku, ostatak repstacije (Sas, Emre, Okan, Unsal, Davala, Korkmaz). tukli su Real u Superkupu. Selta (Makelele, Karpin, Mostovoj, Mazinjo, Beni Mekarti) razbila Juve 4-0 i Benfiku 7-0, Lans dogurao daleko s Dacourtom (otisao u Lids).

Valensija odigrala finale kao da su bili drogirani, Deportivo uzeo titulu, Majorka isto bila do jaja za gledanje, Savo se trkao da bude Pichichi, to mi je mozda omiljena sezona fudbala ikada. 

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:


Kakav tandem Ljubinko-Zardel. :evilsmile:

 

Skroz sam zaboravio da je Bajern ovako uništio Reala u grupi, ali onda se sve preokrenulo na proleće dovođenjem Anelke.

 

Fejnord imao opak dvojac u napadu Hulio Rikardo Kruz i Jon Dal Tomason. 

 

Ovo je druga faza grupnog takmičenja, nakon što je otpalo 16 timova u prvoj fazi. Čudi me da je greedy UEFA odustala od ovog profitabilnijeg koncepta. Arsenal otpao zbog boda manje od Fiorentine, to se nešto na Vembliju igralo, čini mi se da je Bati zabio neku golčinu za pobedu 0-1. Milan ispao kao poslednji u grupi sa Hertom, Čelsijem i Galatom.

 

Wiltord i Pires blistaju u svojim timovima, a jedan profa snima i beleži u tefter. :happy:

 

Valensija brutalna, mali Gerard kupio sve ljubitelje fudbala, a i Barsa ga morala odmah kupiti nakon onanisanja po njima. Gaizka verovatno nije promašio penal u karijeri. 

 

I kakva golčina Rebrova :ziga:

  • +1 2
Link to comment

@Milošica cruz

 

Pa da, to ti je onaj period u evropskom fudbalu kad se nakon sezone kidalice u LŠ išlo u Bolonju CF. :D

 

 

 

 

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

I Van Hojdonk, nije znao ni da hoda a slobodnjake tukao k'o bog. 

 

Neverovatno je ako je trener svu trojicu uspevao da uklopi u tim. Sad vidim da su prošli u prvoj fazi grupu sa Dortmundom, i ako se dobro sećam bio neki dobar meč na de Kujpu između pomenutih ekipa, gde je baš Pjer dominirao. Možda i grešim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...