Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

ovo je stvarno... toliko idiotski da nije čak ni smiješno. kao ono kad su mu dali nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva neposredno nakon poraza u finalu u kome je bio potpuno nevidljiv

Link to comment
Just now, Pantelija jr said:

ovo je stvarno... toliko idiotski da nije čak ni smiješno. kao ono kad su mu dali nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva neposredno nakon poraza u finalu u kome je bio potpuno nevidljiv

 

Mene bi bilo sramota onu nagradu da prihvatim.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

 

Mene bi bilo sramota onu nagradu da prihvatim.

 

Mislim da je i njega bilo malo sramota, bar je tako delovao na dodeli. Nije samo u finalu bio nevidljiv, 0 golova u nokaut fazi.

Link to comment
25 minutes ago, Meazza said:

Stvarno ste mislili da ce biti drugacije? Dovoljan je bilo kakav izgovor da mu je daju. 

 

Novinari koji glasaju su nekada stvarno... Hmmm...

 

Primera radi, glasovi za Zlatnu loptu 2019. iz Šri Lanke: 1. Aleksander-Arnold, 2. Obamejang, 3. Grizman, 4. Levandovski, 5. Ter Štegen

Inače je te godine Mesi imao na kraju sedam poena više od Van Dajka, Mesija je 61 novinar stavio na prvo mesto, a Van Dajka njih 68.  

Link to comment

Nisam pametan. Da li da se prosto zadivim sto je Mesi ovu nagradu dobio ovoliko puta (ogromno dostignuce) ili da cinjenicu da su je on i Ronaldo toliko puta osvojili (i ako je neretko po mnogima bilo igraca koji su je vise zasluzili) posmatram kao gubljenje prave vrednosti iste. 

Sve vise mi vuce na ovu drugu opciju.

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

I on i Kristina su morali da dobiju maksimum tri. 

 

:isuse:

 

messi je u skoro svim statistickim kategorijama bio bolji od lewandowskog ali bih ipak dao poljaku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...