Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Jel to Masimo Taibi?

 

Jedan od povecih mindfuck transfera, lik je i pre i posle Junajteda branio samo za neke Pjacence i Venecije, kako je zavrsio kod Fergusona niko ne zna.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Jel to Masimo Taibi?

 

Jedan od povecih mindfuck transfera, lik je i pre i posle Junajteda branio samo za neke Pjacence i Venecije, kako je zavrsio kod Fergusona niko ne zna.

 

Hm. A kako si zaboravio jedan drugi veliki klub u njegovom CV-u? :D

 

Taibi je bio u Piacenzi i otišao u Milan koji je bio u kurcu, a pojavio se i jedan momak koji ima sva slova iz njegovog prezimena i još poneko svoje. U United je došao onda kad su Schmeichela pokušali zamijeniti kako-tako. Sjećam se da je protiv Liverpoola bio u nekom God-modeu, Carragher zabio dva autogola, a United dobio 3-2 na Anfieldu.

 

Ima anegdota u vezi te utakmice Liverpoola i Uniteda. U to vrijeme nisam imao ni internet niti teletekst pa sam našao neki talijanski radio, računao sam da će tu objaviti rezultate. Nabraja neki pihtijaš™ šta se dešavalo na utakmici, skontam da je Carragher zabio dva gola za Liverpool i da je United, tada rival Arsenala za titulu, izgubio. Meni bilo drago sve dok u sportskom dijelu Dnevnika nije javilo da je United dobio. :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Au bokte, zaboravio sam na to, vidis koliko mi je bio upecatljiv :D jeste bre, dosao je na jednu sezonu kad je Rossi vec postajao staro gvozdje.

 

To je jedna od najgorih sezona Milana od kad ih je preuzeo Berluskoni pa do raspada pocetkom prosle decenije, ta i godina pre nje, masili su sa trenerima ko slepac pikado, Tabarez, pa nasilan povratak Sakija, pa nasilan povratak Kapela. A u timu Badjo, Vea, Klajvert, Desai, Davids, Boban, stara italijanska ekipa, da se smrznes.

 

Godinu dana kasnije su uzeli titulu sa Zakeronijem, mislim da je malo kome bilo jasno kako.

 

A za Taibija pise da je branio samo 4 utakmice za Junajted?

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

A za Taibija pise da je branio samo 4 utakmice za Junajted?

 

Da, lik je imao horror-show u potopu Uniteda kod Chelsea (5-0), a branio je i u 3-3 protiv Southamptona kad je primio baš pacerski gol koji moj brat, sve uz izraz Taibijevog lica, i danas rekonstruiše kad je baš ljut. :D

Link to comment

To je onaj vakuum izmedju Smajhela i Barteza, branili su tad i drogirani Bosnic i Van der Gouv.

Jednom je u Italiji i gol dao, radovao se kao da je prosao tehnicki. + je igrao u timu s Rekobom i Rambom. :D

Bila je slicna epizoda u Celziju, kad je branio onaj Hilario dok Cehu nisu opravili lobanju, nikad cuo ni pre ni posle. 

Link to comment

UEFA je u sredu smanjila kaznu izrečenu u julu Mađarskom fudbalskom savezu (MSLZ) zbog rasističkih ispada mađarskih navijača tokom EURA.

 

Prema novoj odluci UEFA mađarska reprezentacija će igrati samo dve utakmice bez navijača, a ne tri kako je glasila prvobitna kazna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...