Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Pričao je Đani kod Neše SOSa da je posle Trudbenika igrao 6 meseci za Cannes U18 i da je čistio jahte sa Zidanom. Kaže da ga nije mogao smisliti jer je carinio loptu, pa je posle Đanijevog revolta Gi Lakomb odlučio da jedno poluvreme igra Saša, a jedno Zidan :D

 

 

Link to comment
4 hours ago, borris_ said:

Cannes je 90. imao možda najbolju školu fudbala u  francuskoj, iz nje su izašli Zidane, Micoud i Viera.

 

Je l' Safet bio taj koji je Vieiri dao kapitensku traku u Cannesu?

Link to comment
15 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pričao je Đani kod Neše SOSa da je posle Trudbenika igrao 6 meseci za Cannes U18 i da je čistio jahte sa Zidanom. Kaže da ga nije mogao smisliti jer je carinio loptu, pa je posle Đanijevog revolta Gi Lakomb odlučio da jedno poluvreme igra Saša, a jedno Zidan :D

 

Ja sam to krenuo da gledam jednom, lik nije mogao da skapira koncept da treba da izabere 11 igraca iz 11 razlicitih klubova. Bilo mi mnogo neprijatno, pa ugasio na pola. Ali secam se te price o Zidanu, a i o Trudbeniku (inace nekada popristu ljutih PPP fudbalskih okupljanja).

Link to comment

Meni je najneprijatnije kad krenu da pišu po onoj tabli, čast izuzecima, i razumem da su u pitanju neakademski građani koji olovku koriste isključivo za autograme, ali opet da ne možeš čitko ispisati 11 imena u pravilnom rasporedu is beyond me.

Link to comment

ovo izletelo na YT kao preporuka.

naslov je u potpunosti debilan, ali je snimak zapravo super zabavan.

potpuno nadrealna dominacija južnoafrikanaca.

 

na samom snimku nema informacija o utakmici.

koliko sam uspeo da iskopam u pitanju je turneja Totenhema 2003. pred početak sezone.

mada se na snimku vidi nekakva dodela trofeja, kao da je neki kirin kup u pitanju.

 

Totenhem te sezone završio 14. u Premieru.

Bunjevčević, Postiga, Kanoute, Robbie Keane, Poyet, Ziege, Ledley King, Defoe...

 

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...