Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Recimo ovde...

Poznati sportski komentator Milojko Pantić (72) uhapšen je u nedelju uveče, nakon što je svojim vozilom "ford fokus" udario u džip interventne jedinice na Novom Beogradu.

Milojko Pantić je oko 23.30 na Starom sajmištu kod jednog auto servisa udario u zadnji deo vozila interventne policijske jedinice. 

Pantić je pobegao ka Brankovom mostu, na kojem je vozio u suprotnom smeru, a ubrzo ga je interventna, u koju je i udario kolima, stigla i na licu mesta uhapsila.

U ovom incidentu nije bilo povređenih.

Link to comment
10 hours ago, MiddleClass said:

Grobarska policija. Ne daju mu da proslavi titulu... :fantom:

evo milojka, a evo i naših

 

 

 

 

 

u međuvremenu blok vesti iz pravosuđa

 

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo milojka, a evo i naših

 

 

 

 

 

u međuvremenu blok vesti iz pravosuđa

 

 

 

 

Quote

On je ispričao da ga je 2013. godine Vučić pozvao u svoj kabinet i rekao mu da bi voleo da on preuzme Zvezdu „kako bi napravili dugoročnu priču“. Deset meseci kasnije usledio je novi poziv.

 

„Tada mi je rekao: ‘Terza, ne pitam te da li hoćeš ili nećeš, znam da imaš neke dileme. Prosto, Zvezda te zove, znaš’. Ja sam mu rekao: ‘Znaš kako kažu stari ljudi – kad komandant zove, samo kažeš: Gospodaru, zapovedaj. Nema šta’“, ispričao je Terzić.

 

 

:laugh::hail:

Link to comment
On 6.5.2019. at 9:31, Milosh76 said:

Recimo ovde...

Poznati sportski komentator Milojko Pantić (72) uhapšen je u nedelju uveče, nakon što je svojim vozilom "ford fokus" udario u džip interventne jedinice na Novom Beogradu.

Milojko Pantić je oko 23.30 na Starom sajmištu kod jednog auto servisa udario u zadnji deo vozila interventne policijske jedinice. 

Pantić je pobegao ka Brankovom mostu, na kojem je vozio u suprotnom smeru, a ubrzo ga je interventna, u koju je i udario kolima, stigla i na licu mesta uhapsila.

U ovom incidentu nije bilo povređenih.
 


GTA: Madera.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...