Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Nije hteo da ga stavi na tl, nego ga je u Interu sačekala priča da je Deki čovek od poverenja bivšeg trenera i da će mu to biti problem u svlačionici i da bi zato bilo bolje da ga odstrani, na šta je Murinjo odgovorio da to samo znači da je dobar čovek i lojalan vojnik i da takvi trebaju i njemu.. -_-

 

 

Da li znaš da si funkcionalno nepismen?

da li znas da nemas pojima o fudbalu

Link to comment

da li znas da nemas pojima o fudbalu

 

Nešto malo znam tu i tamo

 

A ti nisi u stanju da ispratiš dve strane rasprave i da povežeš ko je šta rekao

Link to comment

Nešto malo znam tu i tamo

 

A ti nisi u stanju da ispratiš dve strane rasprave i da povežeš ko je šta rekao

pa i ja polako kapiram da 22 tipa trce za loptom. jedan od njih (stankovic) se neko vreme bavio tim sportom. meni delovao sasvim ok.

Link to comment

pa i ja polako kapiram da 22 tipa trce za loptom. jedan od njih (stankovic) se neko vreme bavio tim sportom. meni delovao sasvim ok.

Bio je ok, ali kad se poredi sa onim baš najvećima, falio mu je još taj jedan korak posle Intera

 

Nikad nije došao do tog prvog ešalona klubova, koji prvi jedu na tržištu

Link to comment

Bio je ok, ali kad se poredi sa onim baš najvećima, falio mu je još taj jedan korak posle InteraNikad nije došao do tog prvog ešalona klubova, koji prvi jedu na tržištu

Ma daj :lol:

Link to comment

Kakav korak posle Intera? Inter je tad bio prvak Evrope. Nije on igrao za danasnji Inter pa da moze da predje u veci klub.

 

Bio je prvak evrope kao autsajder zahvaljujući Murinju,  ali tad već nije bio na vrhu lanca ishrane na tržištu

 

Sledeći korak bi bio Real, Barca, Bajern, Premier liga..

Edited by levi
Link to comment

Pa on je 2010 odavno prosao svoj peak, nakon tri godine se i penzionisao. Koji "sledeci korak" u tim godinama? On se u svojoj najboljoj formi dokazao i pokazao u tadasnjoj fudbalskoj NBA, a kasnije i postao prvak Evrope. A ako je to postao kao autsajder - pa to mu je jos i ogroman plus, a ne minus.

 

A Inter NIJE osvojio samo zahaljujuci Murinju (dokle ces to da ponavljas), nego je to bila timcina koja je mogla svakog da pobedi, sa najjacom odbranom na svetu, odlicnim golmanom, najboljim zadnjim veznim na svetu, najboljim ofanzivnim bekom na svetu, mozda i najboljim veznim igracem na svetu te godine, sa jos uvek odlicnim Eto'om. O cemu pricamo?

Link to comment

Taj Stankovicev period pod Murinjom je bio do jaja, jedino tad je igrao dobro i u repki, uprkos cinjenici da u njojzi nije igrao sa Snajderom, Zanetijem i Kambijasom, vec s Milijasem.  :lol: 

 

 

Pravda za Subotica, igrao je i on finale LS i spasio cist zgoditak. 

 

Po meni ovo ima vise veze sa Anticem nego sa Murinjom.

 

I naravno da je standardna patkometrija navodno Stankovicevo stavljanje na transfer listu.

Link to comment

Znači Real, Barca, Bajern, Čelzi, Siti, Junajted ako tu nisi igrao mož se slikaš.

 

Ne, dobar je i inter, ali Vidić kapiten Junajteda, Modrić nezaobilazni plej Reala, Bane cornenrstone Abramovićevog uspeha, su ipak otišli jedan nivo dalje u karijeri

Link to comment

 

 

A Inter NIJE osvojio samo zahaljujuci Murinju (dokle ces to da ponavljas), nego je to bila timcina koja je mogla svakog da pobedi, sa najjacom odbranom na svetu, odlicnim golmanom, najboljim zadnjim veznim na svetu, najboljim ofanzivnim bekom na svetu, mozda i najboljim veznim igracem na svetu te godine, sa jos uvek odlicnim Eto'om. O cemu pricamo?

I najbolji autobus na svijetu.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...