Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

mourinho pricao kako je stankovic bio jedan od najvaznijih igraca u interu i jedan od njegovih omiljenih igraca. toliko o tome kakav je faktor bio u interu.

ne znam za tu murinjovu izjavu, ali sam slušao stankovića kada je pričao da mu je murinjo prilikom prvog viđenja u interu rekao da na njega ne računa i da mu je prva opcija lampard. ovaj je čak tražio novi klub, ali se trensfer lamparda iskomplikovao pa je deki tako ostao, posle je pronašao sebi mesto u tom interu, ali daleko da je bio prva violina tog tima.
Link to comment

Nije ni to tacna prica. Deki je pricao da kad je Murinjo dosao, on je bio na ljetovanju... i zazvonio mu je mob i predstavio mu se neko kao administrator iz kluba i rekao mu da Murinjo ne racuna na njega i da ce biti stavljen na TL. Kaze da se skenjao samo tako... a zvao ga je u stvari bio neki novinar koji je to objavio u novinama. Kada je dosao na prvi trening, Murinjo mu je rekao da ozbiljno racuna na njega i da je sad sve na njemu... ostalo je istorija.

 

Nisu ni Modric ni Kros prve violine Reala pa su top klase.

Link to comment

ne znam za tu murinjovu izjavu, ali sam slušao stankovića kada je pričao da mu je murinjo prilikom prvog viđenja u interu rekao da na njega ne računa i da mu je prva opcija lampard. ovaj je čak tražio novi klub, ali se trensfer lamparda iskomplikovao pa je deki tako ostao, posle je pronašao sebi mesto u tom interu, ali daleko da je bio prva violina tog tima.

Мислим ти кад би признао да је један наш™ играчина умро би.  Буквално.

Деки је те године одиграо 12 утакмица  у Јевропи дао два гола, и 31 у првенству уз 5 голова. Стварно је попуњавао рупе. :isuse:

Link to comment

zar nije bila fora da je Murinjo prodao Stankoviću tu priču da ga neće, da je ovaj zaginuo na treninzima i da se ispostavilo da je to ovaj uradio samo da bi ga maksimalno motivisao?

Link to comment

Taj Stankovicev period pod Murinjom je bio do jaja, jedino tad je igrao dobro i u repki, uprkos cinjenici da u njojzi nije igrao sa Snajderom, Zanetijem i Kambijasom, vec s Milijasem.  :lol: 
 

 

Pravda za Subotica, igrao je i on finale LS i spasio cist zgoditak. 

Link to comment

Sad dok citam "a zar nije bilo ovako" deluje mi da je svaka prica tacna. Ali definitivno je bilo necega cime ga je Murinjo motivisao-da li pretnja TL ili kandzijanje na treninzima ali davao je sve od sebe.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ma stankovic je igrao ko zmaj u italiji. bas zbog toga mi je iso na ganglije, delovao je da ga za repku boli kurac. 

a tek prica da je juga bio  prosek  :isuse:  :lolol:

Edited by Papovac
Link to comment

Мислим ти кад би признао да је један наш™ играчина умро би.  Буквално.

Деки је те године одиграо 12 утакмица  у Јевропи дао два гола, и 31 у првенству уз 5 голова. Стварно је попуњавао рупе. :isuse:

a kakve veze ima to što je murinjo hteo da ga stavi na transfer listu sa tim da li je ovaj bio dobar igrač ili ne?

 

evo papovac objasnio

Link to comment

Murinjo nije hteo da ga stavi na transfer listu već je neki italijanski novinar pravio skrivenu kameru. E sad ako će tebi ovako biti lakše onda dobro.

Link to comment

Murinjo nije hteo da ga stavi na transfer listu već je neki italijanski novinar pravio skrivenu kameru. E sad ako će tebi ovako biti lakše onda dobro.

 

još samo tri "bilo je u stvari ovako" i biće okej

Link to comment

Nije hteo da ga stavi na tl, nego ga je u Interu sačekala priča da je Deki čovek od poverenja bivšeg trenera i da će mu to biti problem u svlačionici i da bi zato bilo bolje da ga odstrani, na šta je Murinjo odgovorio da to samo znači da je dobar čovek i lojalan vojnik i da takvi trebaju i njemu.. -_-

 

 

a tek prica da je juga bio  prosek  :isuse:  :lolol:

 

Da li znaš da si funkcionalno nepismen?

Edited by levi
Link to comment

Murinjo nije hteo da ga stavi na transfer listu već je neki italijanski novinar pravio skrivenu kameru. E sad ako će tebi ovako biti lakše onda dobro.

zaista ne vidim gde je problem pa da ovako odgovaraš?

 

da li je u pitanju to što ne kanonizujem fudbalere crvene zvezde?

Link to comment

još samo tri "bilo je u stvari ovako" i biće okej

Ja se i dalje sećam tog članka gde je Deki to pričao i rekao kako je bio smoren i na ivici plača kad mu je ovaj to saopštio. E sad jbg ako vama više odgovara to da ga je Murinjo prvo otkačio pa vratio onda ok.

Link to comment

zaista ne vidim gde je problem pa da ovako odgovaraš?

 

da li je u pitanju to što ne kanonizujem fudbalere crvene zvezde?

Ma niko ti ne traži da ih kanonizuješ al brate smorili ste.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...