Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

posle svih tih promena da se konačno pređe na igru za poene. stativa i prečka po 2, korner 1 poen, žuti karton minus 1, crveni minus 2. tri korne penal....

Link to comment

 

World Cup 2018

Football goes to Russia for a tournament of rubbish weather, massive long journeys, awkward kick-off times and a big old dose of homophobia. How lovely.  

 

Rubbish weather. :lol: Moskovsko leto za dva koplja sije englesko. Nema, mora svaki clanak o bilo cemu pa i o sportu da nadje mesta za rusofobiju i tamo gde joj nikako nije mesto. Disgusting.

 

Sto se tice ostatka clanka, znaci sad je ovo razumna analiza a kad sam ja pisao isto ovo nazivao si me hipsterom?

Link to comment

Ne, ovo je sad moja ironija. Jer na razumnu analizu svega ovoga čovek teško može naići, samo na ova senzacionalistička kukanja i zapevanja kako nam uništiše pederi fudbal, kraj, gasi svetlo. Od strane ljudi koji su generalno suviše kul da bi se zaista upućivali o čemu se tu tačno radi, ali nepogrešivo znaju da je teško sranje.

 

Mislim paz ti te profesionalnosti: AUTUMN 2018 - UEFA Nations League starts

UEFA’S attempt to make friendlies matter - now they will all count towards something or other. Nobody can be bothered to try and understand the new format

Edited by Ruxin
Link to comment

Rubbish weather. :lol: Moskovsko leto za dva koplja sije englesko. Nema, mora svaki clanak o bilo cemu pa i o sportu da nadje mesta za rusofobiju i tamo gde joj nikako nije mesto. Disgusting.

 

Sto se tice ostatka clanka, znaci sad je ovo razumna analiza a kad sam ja pisao isto ovo nazivao si me hipsterom?

 

Organizacija svetskog kupa najmanje ima veze sa sportom i sa meteorologijom. Tu svakako ima mesta za opravdanu rusofobiju i qatarofobiju.  

Link to comment

Pre toga mi odgovori: ciji je fudbal i uopste sport? Da li treba da ga igra ceo svet ili samo NATO-approved drzave?

Edited by IndridCold
Link to comment

Deder objasni.

Немој као Бога те молим да провоцираш нашег резиденцијалног левичара на спортском делу форума. Угушиће нас бесмислицама, русофобијом, политичком коректношћи и осталим будалаштинама... :isuse:

Link to comment

posle svih tih promena da se konačno pređe na igru za poene. stativa i prečka po 2, korner 1 poen, žuti karton minus 1, crveni minus 2. tri korne penal....

 

Treba uvesti letece izmene kao sto je svoieveremeno Secerov predlagao...

Link to comment

Deder objasni.

 

Pa sledeća dva se održavaju u Rusiji i u Qataru. Sigurno ne iz sportskih razloga i zbog prijatnih Moskovskih i Qatarskih temperatura

 

Čak i prvenstva u Usa i u Aziji su poslužila za podizanje fudbala u tim krajevima, a ova dva će da ostanu fudbalske pustinje i posle wc. Nema tu nikakvog dugoročnog podizanja fudbala, samo dve despotije  kupuju sebi malo pažnje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...