Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Jašta indrid, kao što si oduvek i sumnjao prepametan si i suviše dobro poznaješ fudbal da bi diskutovao sa 1 mnom  -_-

 

A brate stvarno je smorilo - nije motiv nego značaj, što se igra ako nema takmičarski značaj, što se igra ako ima takmičarski značaj a već postoje kvalifikacije...prilično sam siguran da si ti svoj stav formirao prvi put kad si video naslov i ne planiraš da se pomeriš za pedalj pa da jebe oca, čemu diskutovati u prazno

Edited by Ruxin
Link to comment

A i ja sam lud što diskutujem sa čovekom koji je uleteo na temu sa čvrsto izgrađenim stavom pre nego što se i uputio o čemu se radi.

 

Aj me batali, imam pametnija posla nego da se svađam po internetima

Link to comment

Evo necu vise da te uzrujavam. Ako ti ili bilo ko drugi nadje vremena i volje moze da mi objasni zasto je bolje da se uvodi jos jedan paralelni kvalifikacioni turnir umesto da se ukinu obavezne prijateljske utakmice (jer su one navodno glavni problem) i da se skrati vec postojeci kvalifikacioni turnir (posto je to ocito sasvim izvodljivo). A svoj stav sam itekako argumentovao (dva turnira znace rasplinjavanje takmicarskog naboja, a veci broj obaveznih utakmica po difoltu dovodi do manje uzbudljivosti svake pojedinacne utakmice), samo sto si se ti na to osvrnuo podjebavanjem i nekim klinackim forama (LOL, ti znas bolje od UEFE, LOL, ti treba da gledas VHS kasete, LOL, LOL, LOL).

 

Ja se ne svadjam, a ti kako hoces.

Edited by IndridCold
Link to comment

A brate stvarno je smorilo - nije motiv nego značaj, što se igra ako nema takmičarski značaj, što se igra ako ima takmičarski značaj a već postoje kvalifikacije...prilično sam siguran da si ti svoj stav formirao prvi put kad si video naslov i ne planiraš da se pomeriš za pedalj pa da jebe oca, čemu diskutovati u prazno

 

Sad videh ovaj edit. Jeste, kad sam procitao prvi clanak u kome nije bilo detaljnih informacija odmah sam zauzeo negativan stav jer mi je ideja u startu delovala idiotski. To ne znaci da ne bih promenio svoj stav kad bih uvideo da ideja u stvari i nije toliko losa. To je ono gde ti gresis jer ne dajes sagovorniku dovoljno kreditaTM, i unapred ga otpisujes zbog neke svoje predrasude. Navodno, ja bih se protivio bilo cemu sto je novo iz UEFE i po difoltu bih smatrao da je sve sto je novo lose. A to nije istina, evo koliko sam pisao pozitivnog o UEFInom planu za Balkansku ligu i podrzao sam tu ideju od starta. A drugo, cak i da sam se stvarno uvek protivio svakoj odluci UEFA u zadnjih deset godina, to ne mora nuzno da znaci da nisam bio u pravu svaki put kad sam se protivio. Nije UEFA neka sveta krava pa da ne moze da pogresi, nego jedna korumpirana ljudska organizacija, kao uostalom skoro sve organizacije.

 

Znaci nije lepo da me tako unapred diskvalifikujes jer tu dijaloga nema. A pazi, obe varijante su po meni lose i obrazlozio sam zasto su lose: i da novi turnir bude bez takmicarskog znacaja i da postoje dva paralelna kvalifikaciona turnira. I tacno je da mi je cak i samo prvi clanak bio dovoljan da imam negativan stav, jer uopste ne mogu da zamislim na koji nacin uvodjenje novog reprezentativnog evropskog takmicenja moze da bude dobro. Ako je prijateljski, to je glupo. Ako je kvalifikacioni za isto takmicenje za koje vec postoje kvalifikacije, vec sam objasnio zasto mi se to ne dopada. Ako je pak to neko zatvoreno i paralelno Evropsko prvenstvo pored vec postojeceg, to vec smatram da je debilno i da prvak takvog takmicenja nema pravo da se nazove prvakom Evrope. (Cega je onda prvak?) Znaci ni u jednom scenariju ne mogu da zamislim da to moze da bude dobro.

 

Sad si napisao da stalno ponavljam iznova i iznova "sto se igra ako nema takmicarski znacaj", "sto se igra ako vec postoje kvalifikacije". To ne znaci da sam tvrdoglav nego da sam dosledan. Ja mislim ovako, ti misli onako, nema razloga da karikiras.

Link to comment

Bila je jako frustrirajaću konverzacija za mene, pa su mi u jednom trenutku popustili živci i krenuo sam malo da se sprdam. Klinački, razume se. :)

Kao što rekoh sinoć stvarno nemam nikakav sa tobom lično, ali brate zamori čoveka da se vrti u krug 2 sata.

 

- prvi si uleteo na temu sa glasnim "nemam pojma šta je ovo ali je sranje ", i zapenio što se igra ako se ne osvaja ništa.

- kada si zamerio moju sprdnju sa tim izlivima fatalizma, ja reko ajde da budem konstruktivan za promenu, odem lepo da proučim sve to ne bi li mogli ozbiljnije prodiskutovati.

- Pa ti prvo objasnim da je turnir kvalifikacioni, te se zbog toga logično ne osvaja ništa, a ideja je da se smanji broj bezveznih prijateljskih.

- Onda se prebacuješ na drugi položaj - znači igra se bezveze, to je samo gomila dosadnih prijateljskih? Jok, ima takmičarski značaj, bore se za 4 mesta na euru

- pa treći položaj - što se to igra ako ekipe koje se već kvalifikuju nemaju motiv. Ja ti objasnim kako sve ekipe imaju motiv.

- Pa onda veliš kako tebi sve to svakako zvuči glupo, i da treba lepo da ukinu prijateljske i smanje kvalifikacije. Nisam siguran da bi se selektori složili s tim btw, ali legitiman stav. Samo ne vidim kako može da pomogne u pro et contra diskusiji oko ovog uefinog sranja. Meni je to zvučalo kao da dok ljudi diskutuju o kvalitetu, štajaznam drajva, ja uletim sa - ma sve je to sranje, filmove treba ukinuti, dosta su nam i serije.

- dok si prebacio na poslednji položaj (ok sve to, ali onda očigledno umanjuje značaj glavnih kvalifikacija, pa to i mala deca vide!) zaista sam postao siguran da ne postoji išta što ja mogu reći, a da ti prosto ne pronađeš novi ugao da se posereš po uefi pa reko aj da mi batalimo ovo i udario u sprdnju. Malo si se valjda na tu sprdnju uvredio i zaoštrio sa onim sns-ovskim botovima koji beže jer su naišli na tvrdo ali opušteno, sve kul što se mene tiče. :D

 

Kako god, svađanje po forumu vidim kao neviđeno gubljenje vremena, a ti si skroz ok kao jel, forumaš, tako da - peace be with you brate indrid, diskutovaćemo o ovom sranju 2018. pa videti šta je šta.

Edited by Ruxin
Link to comment

Dobro brate, sad vidim kako je to moglo da izgleda sa tvoje strane monitora. Samo bez ljutnje i da se dopisujemo ovako tisucu godina, a s vremena na vreme ja moram ovako malo da gundjam i smaram.

Link to comment

ja bih samo da kažem da je ideja potpuno moronska. umesto da se ide ka smanjivanju broja utakmica, oni idu kontra. da ne pominjem prostu činjenicu da čim se neki atraktivan par sastaje mnogo često, automatski prestaje da bude atraktivan, bilo među repkama, bilo među klubovima. pa ovde bi nama zvezda-partizan dokurčilo kad bi se igralo svake druge nedelje jbt....

 

balon je već odavno prenaduvan, i oni ga još doduvavaju, pitanje je samo kad će da prsne po zidovima

Link to comment
  • 2 weeks later...

nije nasri pisao ove tweetove nego njegova devojka koja je saznala cime se bavi ova klinika ili sta vec i tako napravila scenu :lol: posle je nasri saznao i pokusavao da brise i da pise da je profil hakovan ali je ona nastavila pa je na kraju nasri izbrisao profil.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...