Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Svaka cast na fanatizmu, mogu reci da neka ozbiljna ideologija place za ljudima koji podrzavaju humor Ivana Ivanovica, samo ako je usmeren protiv crkve.

Link to comment
Svaka cast na fanatizmu, mogu reci da neka ozbiljna ideologija place za ljudima koji podrzavaju humor Ivana Ivanovica, samo ako je usmeren protiv crkve.
Recimo da se nekim čudom zadesiš ispred tv-a u vreme emitovanja njegove emisije i naletiš na neki momenat dobre duhovitosti, ti ćeš se suzdržavati od smeha samo zato što je onaj što je odvalio - Ivan Ivanović? If so, ne znači da podržavaš njegov humor već dobar štos.Što se tiče konkretno ovoga oko crkve, nisam rekao da mi je smešno, samo da mi je drago.
Link to comment
Nit' je rizično, nit' hrabro, nit' subverzivno, ali prija kada se mejnstrim lik na mejnstrim medijumu™ podsmeva SPC. Onako, baš.
Podržavam svako pljuvanje crkve.
Oh yeah.
У најбољем Симетовом маниру одговорићу дабл билом најбоље југословенске групе свих времена:
Link to comment
dobar štos
ili
nisam rekao da mi je smešno
?zeloti bilo koje provenijencije, i u splačinama notornih giliptera, a ako im iste idu niz ideo-dlaku, pronalaze razlog za odobravanjeda li sam verujuć, neda li mislim bilo šta dobro o kleriko-ustrojenim organizacijama, tek neda li treba nipodaštavati one koji će na jedno, ili oba pitanja odgovoriti sa "da", ne Edited by boshoku
Link to comment
Recimo da se nekim čudom zadesiš ispred tv-a u vreme emitovanja njegove emisije i naletiš na neki momenat dobre duhovitosti, ti ćeš se suzdržavati od smeha samo zato što je onaj što je odvalio - Ivan Ivanović?
Razmatracu taj scenario kada se steknu uslovi - tj da Ivan Ivanovic prestane da bude tupavi podrepaski gmaz bez trunke smisla za humor. No, ne znam zasto si mi uopste postavio ovo pitanje, pa ti si rekao da si iskljuciv, ne ja :) taj zilotizam koji pokazujete me je oterao iz tabora radikalnih ateista, ne mogu da duhovno budem na istoj strani sa ljudima koji imaju toliko iskljucive stavove. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Svaka cast na fanatizmu, mogu reci da neka ozbiljna ideologija place za ljudima koji podrzavaju humor Ivana Ivanovica, samo ako je usmeren protiv crkve.
Ko podržava humor i šta to uopšte znači? Podžavam svako pljuvanje religije i patrijarhalnih vrednosti, mislim da nam to treba kao voda u pustinji. I nisam "radikalni ateista", nije lepo da etiketiraš ljude. A to što si ti pomirljiv i nežan prema islamu i hrišćanstvu to je samo tvoja stvar.Uz sve dužno poštovanje za lik i delo, naravno. Edited by Bakemono
Link to comment
[/size]Razmatracu taj scenario kada se steknu uslovi - tj da Ivan Ivanovic prestane da bude tupavi podrepaski gmaz bez trunke smisla za humor. No, ne znam zasto si mi uopste postavio ovo pitanje, pa ti si rekao da si iskljuciv, ne ja :) taj zilotizam koji pokazujete me je oterao iz tabora radikalnih ateista, ne mogu da duhovno budem na istoj strani sa ljudima koji imaju toliko iskljucive stavove.
On čita fore koje mu drugi napišu. Sticajem okolnosti nekad pogledam uvod pa i samu emisiju ili deo nje i od uvodnih 25, 30 fazona budu uvek 2, 3 koja me dobro nasmeju, imao on smisla za humor ili ne. Poenta je da što nabacim kez na jednu ili dve njegove fore i podržim jedan njegov stav ne mora da znači da mu držim postere po kući. Naprotiv, kada je krenuo sa onim forama po romima, Hrvatima i sl, prvi sam mu se iseravao po glavi.Što se tiče crkve, izgleda da je svaki stav isključiv. Moj je da je crkva sve samo ne ono za šta se prestavlja i šta bi trebala da bude po višemilenijumskom učenju te kao takva zaslužuje kritiku javnosti u najmanju ruku, pogotovu gde država godinama radi sve da zaštiti sva sranja koja su iz iste proistekla. Mogao bih o tome danima, no kada platim na sarani 80 eura za 15 minuta opela, smatram da sam kupio i pravo da se iseravam po toj instituciji do mile volje, pošto sam, jel, revnosan platiša.
Link to comment
Ko podržava humor i šta to uopšte znači? Podžavam pljuvanje, a ne humor. I nisam "radikalni ateista", nije lepo da etiketiraš ljude. A to što si ti pomirljiv i nežan prema islamu i hrišćanstvu to je samo tvoja stvar.Uz sve dužno poštovanje za lik i delo, naravno.
Pa radikalno si nesto, a ti stavi sam sta :lolol: nisam rekao da si radikalni ateista jer si mi vec jednom rekao da to nije pravilna formulacija, vec ti govorim kako ovakva retorika utice na mene.
Link to comment
Svaka cast na fanatizmu, mogu reci da neka ozbiljna ideologija place za ljudima koji podrzavaju humor Ivana Ivanovica, samo ako je usmeren protiv crkve.
+1ovaj TV majmun je takvo zlo da cini da mi se i crkva svidi.Jebes napad na crkvu koji predvodi Ivan Ivanovic.
Link to comment
Moj je da je crkva sve samo ne ono za šta se prestavlja i šta bi trebala da bude po višemilenijumskom učenju te kao takva zaslužuje kritiku javnosti u najmanju ruku, pogotovu gde država godinama radi sve da zaštiti sva sranja koja su iz iste proistekla. Mogao bih o tome danima, no kada platim na sarani 80 eura za 15 minuta opela, smatram da sam kupio i pravo da se iseravam po toj instituciji do mile volje, pošto sam, jel, revnosan platiša.
Sa ovakvim stavom ne polemisem, peace.Ide mi samo malo na zivce sledeca stvar: Vucic na tajnom sastanku sa udbasima izda naredjenje da se SPC mora kompromitovati. Angazuje se neki striper, deo medija, i u roku od 3 meseca SPC postane omrazena ustanova, na TV-u je odjednom dozvoljeno pljuvati je i tako dalje, i sada se na forumu podrzava pljuvanje po SPC, ma od koga doslo, nema veze sto u hajci na SPC prednjace oni koji su metanisali pred popovama dok nije stigla drugacija direktiva. Imam malo inadzijski karakter, kako bih ti rekao, ne volim da ucestvujem u hajkama koje je otpocela Udba, i jako biram sa kim cu se slagati
Link to comment
Jebes napad na crkvu koji predvodi Ivan Ivanovic.
To je isto kao: "Jebeš napad na Miloševića koji predvodi Koštunica"Jesi li glasao za Koštunicu 2000? Nadam se da jesi.E pa tako i ovo. Ivanović je zlo, ali daleko manje zlo od crkve. Ja sam prost čovek, i nervozan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...