Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

i ne smeta mu što ga tamošnje cice prave rogonjom...
lepim.jpgIma on žeskinje oko sebe, ne brinem se ja za njega, nego sam ga bio kadrirao i izbacio neinteresantne krave.Diskoteka Admiral u gradu ludaka podno Radoštaka ne maltretira bukom ove godine, izgeda da je krimos shvatio da može u svojoj seljani privesti mladu piletinu, a da pri tom ne ozvuči čitavu Boku.
Link to comment

zamalo da izgori univerzitet donja gorica, popularni ju di dzi, bastion crnogorske napredne ekonomske pomisli, osovina filozofije djukanovic-vukoticsrce me boli, tolko mi je toplo oko srca

Link to comment
zamalo da izgori univerzitet donja gorica, popularni ju di dzi, bastion crnogorske napredne ekonomske pomisli, osovina filozofije djukanovic-vukoticsrce me boli, tolko mi je toplo oko srca
:D
Link to comment

neam pojmasad sam se čuo sa tazbinom, nisu primetili ništa alarmantno a oni su baš u tom kraju...mada od Tare do Žabljaka sve su kuće Bojovića :s_dj:

Link to comment

Pojavilo se i ovo na Orjenu:

p1070938mg.jpgp1070932s.jpg

Kažu da se pojavljuju samo kad su velike vrućine i suše.Doduše, gluplju i bezopasniju škorpiju nisam u životu sreo.

Link to comment
do jaja mi je kako senka leve stipaljke izgleda kao senka nekog T-Rexa :)
Bokte, nisam primjetio na prvi mah, a totalno. Uopće nisam vizualno perceptivan.. :(
Link to comment

buahaha, uzivo na rtcg2 ide otvaranje bazena na skverukakvi moronievo ga i luksic, svecano otvara :rolf:

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...