Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

uopste ne mora da bude otrovnica da bi mi bilo mrsko da zasipcim u hajking. mislim, to je moja neka glupa osobina da imam potpuno prenaduvan strah od zmija u odnosu na ono sto bi trebalo da bude racionalni nivo, utemeljen na realnosti. kad sam bila neki peti, sesti razred presla sam preko jedne u selu i pocela je da se breca i da skace i otada ne mogu ni belousku da vidim i sanjam ih cesto, pa se sva znojim od muke.

Link to comment

Da se plasim i od penisa?! Mislim da ne, ali nemam counterfactual za sebe samu...pa je mozda i u pravu. :DJojj, ubice me Arbeitmann sto trolujem. Dajte i slike sa Cheva ravnoga, please.

Link to comment
mislim, to je moja neka glupa osobina da imam potpuno prenaduvan strah od zmija u odnosu na ono sto bi trebalo da bude racionalni nivo, utemeljen na realnosti.
aaa, pa svi se neobjasnjivo jako bojimo njih. to je taj arhetipski strah, 'ep o gilgamesu' i 'prvobitni greh i izgnanje iz raja'da, brisite zmije s topika o CG
Link to comment
brisite zmije s topika o CG
sva sreca pa sam potpuno prosecan, te ne moram da brinem zbog progona zmija :fantom: Edited by ToniAdams
Link to comment
sva sreca pa sam potpuno prosecan, te ne moram da brinem zbog progona zmija :fantom:
dobro si editovao, delovalo je da se nadovezujes na prvu recenicu/pitanje iz MayDay-inog prethodnog postaedit: :isuse: za mene- naravno da si to i mislio, i na tome zasnivao shalukasnim tri koraka, pogubljenost i dekoncentracija. eno pisem neki zapisnik za kolegu koji dolazu sutra, u utorak, kad on se pojavi danas u 10 jer ..surprise! danas je bio utorak :mellow: elem, brisite zmije, prave i frojdovske,prosecne i ine, nije ima mesto na topiku Edited by InvisibleLight
Link to comment
elem, brisite zmije, prave i frojdovske,prosecne i ine, nije ima mesto na topiku
Kako nije, ako obrišemo zmije odavde malo šta će ostati. smile.gifDobro, evo veverice pod Orjenom:imagepwf.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...
p1070433x.jpgp1070443.jpgOva mačketina je jurila nekog kera 20 metara, a siktala je i na mene.Ludog li grada, sad mi je žao što sam samo ovog idiota poneo za fotografisanje.
Link to comment

Kako je najavilo Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije, srpski policajci će boraviti u tri crnogorska turistička mesta - Budvi, Herceg Novom i Baru.Zamenik načelnika u Odeljenju za organizaciju, preveniciju i rad policije u Upravi policije Srbije Aleksandar Vasilijević ranije je rekao da će srpski policajci tokom ta dva meseca sarađivati sa kolegama iz Crne Gore na efikasnijoj zaštiti turista iz Srbije.Kako je dodao, to je omogućeno protokolom o saradnji koji su 11. juna potpisali Direkcija policije Srbije i Uprava policije Crne Gore.Vasiljević je rekao da će u Budvi i Herceg Novom biti po jedan uniformisani policajac i jedan kriminalistički policajac, a u Baru će biti samo jedan uniformisani policajac.Građani Srbije moći će da ih kontaktiraju lično ili preko telefona. U Budvi telefon običnog policajca je 381-6688-92-351, a kriminalističkog 381-6688-92348. U Herceg Novom telefon običnog policajca je 381-66 88-92-350, a kriminalističkog 381-66-88-92-347, a telefon policajca u Baru je 381č-66-88-92-ć349.Vasiljević je rekao da će policajci na crnogorskom primorju boraviti u smenama od po tri sedmice. Kako je istako, to je nastavak dobre saradnja u regionu.Vasiljević je rekao i da je prošle godine u Hrvatskoj boravilo nekolko policijskih službenika iz Srbije da bi tokom turističke sezone pomogli hrvatskim kolegama u boljoj zaštiti turista iz Srbije.Ne mogu ni u Crnu Goru i Rvatsku da uteknem od Dacicevih.

Link to comment

Ako, ako tako i treba. Konacno ce nasi turisti moci da na svom jeziku komuniciraju sa organima reda i mira a ne da se muce sa crnogorskim jezikom :isuse: Super mi je sto sam tek sad procitao celu vest jer sam po pompeznosti najave pomislio da ce tu biti vise od 5 ljudi na letovanju :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...