Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

6 hours ago, Hermetico said:

Jednoj ženi iz kevine firme je ispala u WC, sela da kenja. Uvatila je sve je prošlo okej. :D  Ozbiljno.

cekaj, sta je tacno uhvatila?

 

:Jova:

Link to comment
18 hours ago, morgana said:

ali gledacu je ponovo :wub:

 

I ja bih mogao samo zbog nameštaja i enterijera 60ih i 70ih, a daleko da je to jedini kvalitet serije :)

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Mil@n said:

 

I ja bih mogao samo zbog nameštaja i enterijera 60ih i 70ih, a daleko da je to jedini kvalitet serije :)

 

 meni je to jedna od omiljenih serija

  • +1 2
Link to comment

neam pojma guglajte sigurno to nije jedini slučaj na svetu. ljudi sebi ne priznaju razne poremećaje dok ih svet ne natera da se s njima suoče, zašto bi trudnoća bila drugačija? mislim da su napravili scenu sa ženom koja sama sebi radi carski rez u njivi rekli bi da je preterano a ipak to se dogodilo ko je istraživao self-surgery zna o čemu pričam.  lakše je poverovati da neko nije skontao simptome dok nije bilo pred porođaj.

Edited by Hermetico
Link to comment
  • 1 month later...

Ne znam ko je rekao da samo prve tri sezone Mad Men valjaju, a baš bih hteo da udarim minus na taj post. :D Četvrta sezona je fantastična, na pola sam i baš me vozi.

Link to comment

Cini mi se da je to neki relativni konsenzus ovde (bio nekad). Sto ne znaci da su sezone posle trece sranje ili da je serija propala, samo je najkvalitetnija u prve tri. Posle se malo ponavljaju/recikliraju, ponekad malo i lutaju, ali i dalje je to za uzivanje.

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3 weeks later...

Završih seriju. Prvih pet sezona je uzbudljivo, a u poslednje dve su sami likovi više u fokusu, pa je tempo malo pao, ali je serija dublja i teža. Kraj je malo kliše, što sam skapirao tek nakon malo guglanja i shvatanja šta se zapravo desilo sa Donom (nisam primetio devojku koja je ključna), ali nije iritantan i rekao bih da je dobar.

 

Uglavnom, veličanstvena serija.

 

Spoiler

Donov povratak nakon godina poslovne perfekcije, bavljenje pripravničkim poslovima i zatim napušanje McCanna me je asociralo na scene kasnijih sezona Homicide kada neumoljivi i nepogrešivi Frenk Pemblton doživljava moždani udar, pa se vraća kao druga osoba. Pitam se da li je Džon Hem učestvovao u smišljanju takvih događaja za svog lika. :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...