Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

hteo sam da mi se dopadne taj podkast zbog zanimljivih tema ali sam jedva odslušao epizodu o nacionalnom mitu i posle se nisam vraćao jer iako gost deluje kao osoba od koje ima šta interesantno da se čuje razgovor je blago rečeno suvoparan.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Biramo Borbu said:

Девојка је докторанд филозофије, макар преслушај, а садржај није сасвим неспојив са твојим историјским тепих писанијама. Приказана је комплетна еволуција антифашизма, једно значење је имао до 1960-тих, друго од 1960-тих до 1990-тих, а сасвим треће у најновијој историји.


Gomila lupetanja “naučnog saradnika” koji je objektivan taman kolko i ja kad gledam utakmicu kluba za koji navijam. Pri tom njegove facijalne ekspresije i glumatanje da ne pominjem. Posprdno govoriti o borbi protiv najvećeg zla u bliskoj istoriji čovečanstva - pametnom dosta . 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam, ja sam odgledao par epizoda, jeste devojka i lepa i pametna i ucena ali... previse je aktivan ucesnik u razgovoru (ne deluje kao intervju) a niti ona niti gosti kazu nesto zanimljivo i/ili utemeljeno. 

 

Kao neko caskanje uz kaficu, samo u kuci Olje Beckovic.

Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Ne znam, ja sam odgledao par epizoda, jeste devojka i lepa i pametna i ucena ali... previse je aktivan ucesnik u razgovoru (ne deluje kao intervju) a niti ona niti gosti kazu nesto zanimljivo i/ili utemeljeno. 

 

Kao neko caskanje uz kaficu, samo u kuci Olje Beckovic.

Daleko je ova elokventnija nego sto je Olja ikad bila..just my two cents..a i nije istrosila koncept..dok je Oljin utisak zivi les bio i pre nego sto je ukinut sa b92

24 minutes ago, johan nagel said:

Мени је невероватно да људи и даље масовно у 2024-ој години не капирају шта је јебени подкаст и да не схватају да то није емисија у којој имаш водитеља који служи само да поставља питања и госта који на њих одговара, већ да је цео јебени концепт такав да домаћин и гост ћаскају уз кафицу на равној нози, дакле ‘превише активан учесник у разговору’ једноставно не постоји када је у питању подкаст.

upravo to..a i Andrea barem ne prica preko gosta, kao npr Galeb i ne traje joj emisija kao dva celovecernja filma..ne traje ni kao jedan, if anything, obzirom na teme kojima se  bavi, oglo bi to da traje bar ceo sat..

Link to comment

LIk koji izgleda kao da je ispao iz zbora prica kako danas nema fasizma...

 

Zentropa, Srbska akcija, Srbska cast, Nasi, 1389, Levijatan...a sa mrskog im zapada imaju i Blood & honor. Rusiju da i ne pominjem, ali tu se ne dira jer para kapa od kolumni za njihove medije.

 

Mislim da je pojavom ove male Smajilovicka dobila dostojnu naslednicu, treba samo da se probije u mainstream.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, johan nagel said:

Мени је невероватно да људи и даље масовно у 2024-ој години не капирају шта је јебени подкаст и да не схватају да то није емисија у којој имаш водитеља који служи само да поставља питања и госта који на њих одговара, већ да је цео јебени концепт такав да домаћин и гост ћаскају уз кафицу на равној нози, дакле ‘превише активан учесник у разговору’ једноставно не постоји када је у питању подкаст.

Ah izvini sto se javljamo mi zbunjeni koji nikad nismo videli podcast u zivotu :s_w:

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, Shan Jan said:

Ah izvini sto se javljamo mi zbunjeni koji nikad nismo videli podcast u zivotu :s_w:


А ти си ми се само наместио да напишем оно што ме дуго тишти :D

  • Haha 1
Link to comment

Е сад треба видети и какви политички ликови највише завиде Андреи, па уместо да се разговор води о конкретној Андреиној емисији, где доводи разноврсне госте, да разговарају на дубоке филозофске теме, што је невиђена реткост на српском медијском простору, па да цитати буду из "Лукавства ума" - што је тема,  скреће се са теме намерно на лични план и гуглају се појединости, као да Гугл није опште доступан и као да сви не можемо прогуглати Андреине личне ставове. Јел она члан неке странке, јел извлачи корист из тих ставова, јел нечији бот, или девојка има право да каже шта мисли о било чему, без да то буде искоришћено за сатанизацију њене емисије. 

Edited by Biramo Borbu
  • Haha 4
Link to comment

Tl;dr: ruska, ekstremno desnicarska i vucicevska propaganda maskirana u kvaziteorijsko mrsomudjenje.

 

 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...