Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

50 minutes ago, Blojler said:

Galeb objasnjava bajagi kako je kontrabas jebote ipak druga stvar jebote i prica mu o toncima i kako se snima muzika... 

Daj boze Novak da mu dodje nekad u podcast da mu objasni galeb kako se spanuje reket ili kako je citao da sljaka moze nekad da upadne u patike i carape jebote ono znas 

Galeb i Andrea, nebo i zemlja..

Link to comment
On 27. 5. 2024. at 14:20, kud u maglu Simoviću said:


 

momčilo je mega car

:ziga:

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTatOl97ynWNYMd5SIYuJl

  • Haha 1
Link to comment

sa mnogo toga sam se slozio narocito ovo oko desnice i levice,razlike u ponasanju danas  i nema gotovo..

Link to comment
On 27. 5. 2024. at 14:20, kud u maglu Simoviću said:


 

momčilo je mega car

:ziga:

 

 

 

sjajna epizoda.

 

 

galeb je više puta ponovio "eklektika" u ovih dva sata nego što sam tu reč čuo u prethodnih deset godina a slušam svašta. tu je i njegov neizbežni manir da mu se mozak zakove posle ovaaaj što je užasno irititantno i pored te dve osobine teško je oteti se utisku da je isfolirani smarač koji mnogo mudruje.  s čim se ne bih složio jer uglavnom ima šta da kaže. 

 

i čini se da je postalo opšte učitavanje kako galeb edukuje goste. tu može da dođe kao dobar fazon da je učio bajagu o kontrabasu, al istina je da je u tom delu razgovor išao normalno koliko normalan može biti kad imaš publiku kojoj se takođe obraća.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
17 minutes ago, utilitarist said:

 

 

sjajna epizoda.

 

 

galeb je više puta ponovio "eklektika" u ovih dva sata nego što sam tu reč čuo u prethodnih deset godina a slušam svašta. tu je i njegov neizbežni manir da mu se mozak zakove posle ovaaaj što je užasno irititantno i pored te dve osobine teško je oteti se utisku da je isfolirani smarač koji mnogo mudruje.  s čim se ne bih složio jer uglavnom ima šta da kaže. 

 

i čini se da je postalo opšte učitavanje kako galeb edukuje goste. tu može da dođe kao dobar fazon da je učio bajagu o kontrabasu, al istina je da je u tom delu razgovor išao normalno koliko normalan može biti kad imaš publiku kojoj se takođe obraća.

Meni je Galeb to i nista vise..i da gledam dva sata i kusur  to njegovo serendanje, ili onaj njegov smeh da slusam, smeje se kao klinja od 15 koji se prvi put napio, jos na svaku glupost, forget it..na stranu sto 80% redvnih gostiju ne bih slusao ni minut(Bajagu gotivim, on je jedan od izuzetaka)pa opet, ne izdrzah emisiju..

Edited by Misko
Link to comment

Galeb je ptica, nije voditelj.

Uspeo sam da slusam par minuta jednom, otada preskacem.

 

Link to comment
  • 5 weeks later...

Андреина најновија епизода о фашизму и антифашизму.

 

 

Link to comment
56 minutes ago, Biramo Borbu said:

Андреина најновија епизода о фашизму и антифашизму.

 

 

:laugh:

Nema nam spasa...:cry:

  • +1 2
Link to comment

Девојка је докторанд филозофије, макар преслушај, а садржај није сасвим неспојив са твојим историјским тепих писанијама. Приказана је комплетна еволуција антифашизма, једно значење је имао до 1960-тих, друго од 1960-тих до 1990-тих, а сасвим треће у најновијој историји.

  • +1 1
Link to comment

Devojka je prepametna, e sad, to sto ne ide niz dlaku nijednom od mejnstrim razmisljanja u Srbiji, to joj je kod mene i plus..

  • Haha 2
Link to comment

Девојка визуелно а и вокално подсећа на Бранку Катић, могла би да јој буде шћер.

Link to comment
5 minutes ago, johan nagel said:

Девојка визуелно а и вокално подсећа на Бранку Катић, могла би да јој буде шћер.

Samo je malo lepsa..inace da..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...