Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mercedesi su bili Silver Arrows jos tridesetih. Mekovima su prišili tu etiketu kad su se obojili u sivo i imali Mercedesove motore. Inace Mercedesova etiketa 1/1. 

Link to comment

Mercedesi su bili Silver Arrows jos tridesetih. Mekovima su prišili tu etiketu kad su se obojili u sivo i imali Mercedesove motore. Inace Mercedesova etiketa 1/1. 

 

Mercedes i Auto Union (danas Audi) su originalne Srebrne Strele.

Link to comment

Za mene je malo pichkasto, ali me nije iznenadila vest posle izjava koje je davao nakon trke u Abu Dabiju. Kada je napokon otvorio dusu, stalno je ponavljao o neverovatnom pritisku i kako je jedva sve to izdrzao.

 

Rosberg prosto nije mentalno jak. Gledao sam poslednju trku na Channel 4 i Weber ili Coulthard (ne mogu da se setim ko tacno od njih dvojice) su ispricali da im se Nico pozalio na pocetku F1 karijere da mu je sve to ludo i brzo, i da nije siguran da tu pripada. Od 10 sezona provedenih u F1, poslednje tri su mu zaista bile stresne i videlo se na licu da mu se vise ne prolazi kroz to.

Link to comment

I meni je ovo carski. Ceo život se bavi ovime, zaradio je verovatno za 12 života, ako mu je toliko dokurčilo da ne može više ovo da smisli, neka ga - uzeo je trofej i otišao da loče džek i šmrče kokain sa čvrstih guzova manekenki. Rok'n'rol. Alal mu vera.

 

 

Takođe, možda Niko nešto zna o Mercedesovom bolidu naredne godine što mi ne znamo ^_^

Link to comment

I meni je ovo carski. Ceo život se bavi ovime, zaradio je verovatno za 12 života, ako mu je toliko dokurčilo da ne može više ovo da smisli, neka ga - uzeo je trofej i otišao da loče džek i šmrče kokain sa čvrstih guzova manekenki. Rok'n'rol. Alal mu vera.

 

 

Takođe, možda Niko nešto zna o Mercedesovom bolidu naredne godine što mi ne znamo ^_^

 

Kao i mnogi, pobrkao si ga sa DiKaprijem..

Link to comment

Takođe, možda Niko nešto zna o Mercedesovom bolidu naredne godine što mi ne znamo ^_^

I meni ovo palo na pamet, mozda too good to be true...

 

Inace za to vreme u Brackley-u :lol:

 

bdb0db79145f850b4907834f3da1415c.png

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...