Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Button greskom zavrsava karijeru. Svaka cast za sve ali odavno je postao alibi vozac, vec godinama mu se voznja svodi na cruising i cuvanje guma, meni jedan od dosadnijih vozaca na gridu. Kao i Massa koji se danas eto setio da napravi neko obilazenje. Odavno su oni zreli da prepuste volane mladjim i gladnijim vozacima.

 

Inace ne znam zasto je RBR tako rano povukao Ricciarda na prvi pit, mogao je kao i Max jos desetak krugova vise izdrzati posto je ocigledno to bilo moguce. Prelako su batalili potencijalno vrlo dobru taktiku

Link to comment

Kad je mogao Keke da bude sampion, moze onda i Nico. Vozio solidno, dobijao one trke koje obicno uzima, imao srecu da je direktni rival imao problema sa kvarovima koji su njega mimoisli. Tako je to, za titulu je nekad potrebno imati i naklonjenost fortune, imao ju je i Hamilton u Brazilu, sve sastavni deo sporta.

 

Ja se nadam da cemo iduce godine imati obracun dva tima za titulu, da bude zanimljivije..

Link to comment

Ruku na srce Nico je propustio Hamiltona u Monacu i vratio ga u borbu za titulu, prosto ne pije vodu prica o favorizovanju Rosberga od Mecke, a ni ona kako eto Hamilton nije imao srece. Malezija jeste bila katastrofa mada bi da je vozio kao prosle sezone i da nije usao u sezonu opusteno i potcenjivacki imao titulu i ove u dzepu i pre Abu Dabija. Sam je najveci krivac posto je titula oduvek bila njegova da je izgubi posto je bez dileme brzi i kvalitetniji vozac od Nica.

Link to comment

Malezija je samo kap koja je prelila casu. Pre toga su Lewisu tri trke bile kompromitovane zbog motora. Nico nije imao tih problema, a iako nije vrhunski trkac, nije ni pacer da ne iskoristi to.

Link to comment

cestitke Rozbergu i njegovim fanovima. 

 

Nisam rozbergov fan ni malo, jedino zbog cega mi je drago sto je uzeo titulu jeste da se vise skine taj pritisak, oce li nece li, uzo je titulu, neka, nije nezasluzeno, iako nije najbolji vozac na gridu, ali eto, namestilo se da vozi najbolju masinu u ovom trenutku. Zavrsili smo s tim, ajmo sad novo trkanje. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...