Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

img0233hcb.jpgtrebalo da bude gotovo za 90 dana, jbg pogresi covek. Danas trebao i Djido da doje na otvaranje ali ih ispalio. Sve u svemu ja zadovoljan.Na slici se ne vidi kosarkaski teren, cesma i jos cca 50ak sadnica koje se nalaze duz stazapsi vidi se samo par od 70ak parking mesta
super izgleda.
Kad smo vec kod bloka 70, sta je planirano na onom "zelenom" poljančetu izmedju Kineza i Gagarina ? Kada bi sve to izbetonirali, mogli bi sve ove kamione, kombije i ostale koji idu kod Kineza da prebace iz bloka u taj deo i tako blok ucine znatno cistijim (u stvari, prljavije ne može biti dok ne donesu otpad iz Vinče)
verovatno zgrade ili milion i petstoti trzni centar/poslovni objekat.
tc enjub u 70om je privremeni objekat, ima neka nepotvrdjena prica da treba da se u doglednoj buducnosti sele kod okretnice tramvaja u 450m
mislis na onaj enjub u 45om, da se tamo sele, ili je planirano da se gradi nesto novo?
Link to comment

ovo sto su uradili u pescari je bolje nego sto je bilo ali i dalje nije onako kako bi moglo biti... kakav je sad promet kroz kblo? jel buka?ne znam kako bi nesto pravili na okretnici, guzva je velika jer tamo sad okrecu 7,9,12L,13,73,94,95,602,603,604 a ima i ona sljuncara vrlo prometna, svakih 5 minutra prodje kamioncina natovarena soderom.

Link to comment

mislim da se nivo buke nije znacajnije povecao jer se tu prolazi iskljucivo za parking, i sklonili su one kontejnere pored kojih nisi mogao da prodjes od smrada, tu su sad ona podzemna cudesa.

Link to comment
mislim da se nivo buke nije znacajnije povecao jer se tu prolazi iskljucivo za parking, i sklonili su one kontejnere pored kojih nisi mogao da prodjes od smrada, tu su sad ona podzemna cudesa.
nisu valjda kao ova u centru ? ti podzemni kontejneri su najveće govno, jutros u sremskoj ima gomila velikih crnih kesa za smeće okoli, jer ne mogu da udju u to malo sranjce. da ne pričam o kutijama i sl.
Link to comment

uuu. nama napravili te evropske kante za djubre za nashe evropsko djubre, ali se sad izgleda cheka neko ko treba da ih pusti u rad ^_^jel kad nam odnesu stare, to znachi da su nove aktivne? :unsure:

Link to comment
img0233hcb.jpgtrebalo da bude gotovo za 90 dana, jbg pogresi covek. Danas trebao i Djido da doje na otvaranje ali ih ispalio. Sve u svemu ja zadovoljan.Na slici se ne vidi kosarkaski teren, cesma i jos cca 50ak sadnica koje se nalaze duz stazapsi vidi se samo par od 70ak parking mesta
Sta je u onim kolibama na atomskom?
Link to comment

Tamo je dugo bila zabranjena gradnja zbog gradske vodoprivrede. Pijaca (kineska ili neka druga) bi zagađivala okolinu mnogo više nego teniski tereni ili stambene zgrade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...