Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

meni se chini da bi rodic trebalo da je siromashna merkatorova sestra i da su tamo cene malo lepshe, za nas, narod. ali nisam vishe sigurna, jer vishe nikad ne idem tamo, otkad su jedared probali da me ubiju nekim smradom i klimom koja je grejala u junu. mislim, kasapin je bio manje simpatichan i vishe shtrokav, a kontekst je bio u... drugom-trecem mesecu. otad moja noga ne krochava :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=W9SE1bEcYNE
U Rodi i Idea-i nikad nisam uspeo da kupim pristojnu junecu sniclu.
Link to comment
U Rodi i Idea-i nikad nisam uspeo da kupim pristojnu junecu sniclu.
ja nisam ni probala. to se kod jokica kupuje, kod starog merkatora. ili kod janchica gore u pregrevici. Edited by thermal bug
Link to comment
jesu li Merkator i Roda potpuno nivelisani sa cenama ili ima neke razliku i u čiju koris'? treba da obavim nešto veću kupovinu pa me zanima da li je isti đavo ili se isplati ići ČAK do Rode..
Ako si kolima, DIS je ubedljivo najjeftiniji, jeftiniji i od metro-a, upoređivao pre neki dan.
Link to comment
Ako si kolima, DIS je ubedljivo najjeftiniji, jeftiniji i od metro-a, upoređivao pre neki dan.
jeste, ali lako moze da se desi da ne nadjes ono po sto si dosao, zamenu ili slican proizvod da.Malko je daleko, do Zmaja(skrene se na Zmaj u smeru ka Sidu, i odmah pre same pumpe skrece desno)
Link to comment

ja se već vratila ali neka, pišite, možda zatreba nekome. Za DIS znam da je najpovoljniji ali mi je podaleko a nemam kola :(Išla ipak do Rode, nisam loše prošla. Odgovara mi što Pika radi i kod njih pa prebacim za naredni mesec plaćanje, jbg.

Link to comment
jeste, ali lako moze da se desi da ne nadjes ono po sto si dosao, zamenu ili slican proizvod da.Malko je daleko, do Zmaja(skrene se na Zmaj u smeru ka Sidu, i odmah pre same pumpe skrece desno)
Meni je, uz 200m bliži Rodić, još i najbliži (Paviljoni), a fale mi samo Albus-ovi proizvodi.
Link to comment

Sad rodic otvara po gradu jer im je "biznismen" prodao lanac familija marketa....Otvorio se u 44-om znam i za onaj na dusanovcu, uglavnom svugde gde su RK Beograd...

Link to comment
Tu je i bio rodic ranije... mislim na ovaj u 44. Ona familija je stvarno bila kastrofa, em nije bilo ničeg da se kupi, em je bilo zagušljivo i pretoplo
i u munzeu je bio, tu su hteli da me likvidiraju... nije kriva familija za zagushljivost i pretoplost, to im je rodicevsko nasledje. josh iz doba kad su kasirke, revoltirane nechim drugim, bacale kasu i odlazile napolje da psuju, a nas ostavljale da mremo u gasnoj komori...
Link to comment

do DISa moze da se dodje i beovozom, stanica munze, + jos 200m pesakajes bila dusegupka u rodicu u 44om, al sam se nekako navikao na njih znam gde sta stoji i brzo zavrsim kupovinujedino izbegavati sredu, tada daju 10% popusta penzionerima.stampedo.

Link to comment

Roda je nešto jeftinija od Mercatora, ali fora je da se ode u njihov megamarket kod Airport City-ja jer je on dodatno jeftiniji u odnosu na običan Roda supermarket. Uz to, izbor artikala je mnogo veći a veća je i akcijska ponuda.I sve to uraditi subotom ili nedeljom, kada dobijate 10% popusta na celu kupovinu. Pošto imam i Mercator Pika karticu (kojom se sakupljaju poeni za bonus kupovinu, i koja naravno važi u Rodi), upoređivao sam da li se više dobija upisivanjem bonus poena na kupovinu radnim danima ili ovim popustom od 10% preko vikenda (kada Pika kartica ne važi). Zaključak je da se nedvosmisleno više isplati otići u veliku nabavku za vikend i uštedeti 10%.Inače, u tom megamarketu stvarno ima manje-više svega od robe koju traži običan svet. Sa ekskluzivom ne stoje tako dobro kao Mercator, ali u Rodić se svakako i ne ide zbog ekskluzivne robe.

Link to comment
domicijalno stanovnistvo je taj prostor zvalo pescara, sto je i bilo do pre 10 godina, onda su zasadili travu, a niklo je i poneko kiselo drvo. Za 90 dana bi trebalo da izgleda kao na crtezu iznad, a danas izgleda ovako015uqx.jpgUploaded with ImageShack.us
img0233hcb.jpgtrebalo da bude gotovo za 90 dana, jbg pogresi covek. Danas trebao i Djido da doje na otvaranje ali ih ispalio. Sve u svemu ja zadovoljan.Na slici se ne vidi kosarkaski teren, cesma i jos cca 50ak sadnica koje se nalaze duz stazapsi vidi se samo par od 70ak parking mesta
Link to comment

Kad smo vec kod bloka 70, sta je planirano na onom "zelenom" poljančetu izmedju Kineza i Gagarina ? Kada bi sve to izbetonirali, mogli bi sve ove kamione, kombije i ostale koji idu kod Kineza da prebace iz bloka u taj deo i tako blok ucine znatno cistijim (u stvari, prljavije ne može biti dok ne donesu otpad iz Vinče)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...