Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

danas sam shvatio da ja nemam nikakvu potrebu da prelazim reku. na novom beogradu imas sve sto ti je potrebno i nema potrebe ici u azijski deo grada.
Od kada je izgrađen Delta City (tj bioskop u njemu) ortaka nisam video u Beogradu osim na Adi i jednaput kada sam menjao prebivalište i došao u goste.Boles`
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sa sajta sindikata, tj. bloga korupcija novi beograd

Sindikat opštine Novi Beograd dobio je zvaničnu potvrdu informacije da je na sednici Izvršnog odbora Demokratske stranke održanoj 04.10.2011.godine, kojom je predsedavao Marko Đurišić, doneta jednoglasna odluka o raspuštanju novobeogradskog opštinskog odbora. Izvestilac i predlagač donošenja odluke bio je član Izvršnog odbora Edip Šerifov. Razlozi za donošenje ovakve odluke su korupcionaški skandali koji već 11 meseci potresaju ovu najveću beogradsku opštinu, ali i bezrezervna podrška dosadašnjeg novobeogradskog opštinskog odbora glavnom akteru svih skandala korumpiranom predsedniku Nenadu Milenkoviću. Za poverenika novobeogradskog opštinskog odbora postavljena je Ljiljana Lučić.Sindikat opštine Novi Beograd dobio je najavu da će biti raspuštena i novobeogradska omladinska organizacija čiji je predsednik Naldin Hadžialić, pripadnik “Milenkovićevog prvog ešalona”. Sindikat podseća da je pre par nedelja Naldin Hadžialić već smenjen sa mesta člana Upravnog odbora beogradske Direkcije za građevinsko zemljište i izgradnju, kao i da član novobeogradskog Veća Miloš Hetlerović, inače Milenkovićev miljenik, nije više član stalnog sastava Gradskog odbora Demokratske stranke. ...Od 01.11.2011.godine prestao je da funkcioniše sajt raspuštenih novobeogradskih demokrata koji je bio pod strogom kontrolom predsednika Nenada Milenkovića i njegovog miljenika Miloša Hetlerovića. Sve posete ovom sajtu automatski se preusmeravaju na sajt Gradskog odbora DS-a. www.novibeograd.ds.org.rs
Edited by Lezilebovich
Link to comment
Šta se dešava sa OO DS NBG? Raspušteno? Najureno? Sajt im nije u funkciji...Hamlete?
Raspušten OO, postavljen poverenik (Ljilja Lučić)inače, taj dole blog je 1 dno, nevezano za slučaj OO DS NBGD
Link to comment
  • 2 weeks later...

jesu li Merkator i Roda potpuno nivelisani sa cenama ili ima neke razliku i u čiju koris'? treba da obavim nešto veću kupovinu pa me zanima da li je isti đavo ili se isplati ići ČAK do Rode..

Link to comment
jesu li Merkator i Roda potpuno nivelisani sa cenama ili ima neke razliku i u čiju koris'? treba da obavim nešto veću kupovinu pa me zanima da li je isti đavo ili se isplati ići ČAK do Rode..
meni se chini da bi rodic trebalo da je siromashna merkatorova sestra i da su tamo cene malo lepshe, za nas, narod. ali nisam vishe sigurna, jer vishe nikad ne idem tamo, otkad su jedared probali da me ubiju nekim smradom i klimom koja je grejala u junu. mislim, kasapin je bio manje simpatichan i vishe shtrokav, a kontekst je bio u... drugom-trecem mesecu. otad moja noga ne krochava :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=W9SE1bEcYNE
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...