Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Sta se ima razumeti? „Kupuju“ za budzasto i grade plasticene kvadrate koje ce skupo prodavati svojim plasticnim ljudima koji ce srecno posecivati plasticne trzne centre i druziti se sa estradnim komsijama sto kupuju kvadrate umesto poreza. 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Novopostavljeni kružni tok posle Brankovog mosta (kod TC Ušće) je samo juče imao 5 saobraćajki, kaže pandur sa lica mesta nakon jedne od njih (bus 68 i džip (?) mercedes).

 

GSP rulet je već poznata stvar.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Konstantno tu prolazim GSP-om mada moram da kazem da idem suprotno od pravca u kome je spic (zivim na NBG a radim u centru) tako da ne mogu taj deo da komentarisem. Ono sto jeste ocigledno je da ljudi mnogo brze i agresivnije prolaze kroz taj kruzni tok, mnogo vise nego sto je slucaj na ostalima u BGu. Jednostavno, svi se na pravcu NBG-Brankov most ponasaju kao da im je zeleno svetlo i kao da ne postoje poprecni ulazi u njega. Deluje mi da funkcionise ali jedva. 

 

Najvise me brine sta ce biti kada naprave planirani kruzni tok kod Hajata, tu mi je vec tesko da zamislim da nece konstantno biti zakrcenje i haos. BTW, koliko znam, kruzni tokovi se preporucuju u odnosu na rasksnice skoro svuda ali imaju svoj limiti propusnosti posle koga jednostavno prestaju da rade. 

Edited by Shan Jan
  • +1 1
Link to comment

Ozbiljno sranje je napravio Alvirovic jr u onom prilogu o voznji u kruznom toku, cini mi se da nikad vise pametnica nije bilo koje voze u spoljnom obrucu ceo krug. Svakako zakonski imaju na to pravo..ali sad mi se cini da je bas pocelo da se izdrkava na tu temu kao nikad pre.

  • +1 1
Link to comment

A kakvo resenje nudi onima iz Zemuna koji bi iz NT da udju na most radnim danima izmedju 16h i 18h?

 

Napravice im kioske brze hrane ?

Edited by Milosh76
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

A kakvo resenje nudi onima iz Zemuna koji bi iz NT da udju na most radnim danima izmedju 16h i 18h?

 

Napravice im kioske brze hrane ?

Da skrenu na prethodnom semaforu desno pa levo kod TC Usce. Nema druge.

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

Ozbiljno sranje je napravio Alvirovic jr u onom prilogu o voznji u kruznom toku

 

 

Nisam gledao, šta je rekao?

Link to comment
24 minutes ago, napadaj said:

 

 

Nisam gledao, šta je rekao?

 

 

Ovde valjda..Mislim da su dodatno zbunili odvec zbunjene ljude. 

U kruznom toku svi voze kao da su eri zombija, na noz, ostro, bez pardona..i sad tu uvodimo neka pravila, taman da izginemo.

Link to comment

nije taj

 

pokušao sam da nađem taj video o kome si pričao(sniman je na onom novom kružnom toku u zđ/mp kod kraun plaze)

i nisam uspeo

 

da nisu provalili da su napravili pičvajz, pa su ga skinuli

 

:think:

 

Link to comment
58 minutes ago, Sammael said:

Da skrenu na prethodnom semaforu desno pa levo kod TC Usce. Nema druge.


To je još gore, tako je radilo sad poslednjih nedelja dok se gradio kružni tok. To skretanje levo je jako kratak semafor, a red automobila je bio skroz do bulevara NT.

 

Rešenje je da kod YUBC (ili još ranije) udju u Mihajla Pupina, ali to stvara dalji problem - slivaš automobile iz dva velika bulevara u jedan (koji je i ovako pretrpan), što je besmisleno.

  • +1 2
Link to comment

Auto skole treba posle 20ak casova da polaznika  oko 3 popodne odvezu na Slaviju i ako iz Bul. Oslobodjenja udje u Nemanjinu u jednom komadu i da nije u predinfarktnom stanju, treba da mu se uruci dozvola.

 

Za Zemunce, to je ulaz iz Nikole Tesle i izlaz ka Brankovom mostu.  To bi bio predrok gde moze ranije da se polaze vozacki ispit.

  • Haha 1
Link to comment

Što reče moj kolega, Zemunci misle da imaju prednost u ovom kružnom toku zato što su iz Zemuna. Jedva čekam da urade i kružni tok kod samog Ušća, to će da bude spektakl zbog ljudi koji ne umeju da voze.

Link to comment
28 minutes ago, Milosh76 said:

Auto skole treba posle 20ak casova da polaznika  oko 3 popodne odvezu na Slaviju i ako iz Bul. Oslobodjenja udje u Nemanjinu u jednom komadu i da nije u predinfarktnom stanju, treba da mu se uruci dozvola.

 

Za Zemunce, to je ulaz iz Nikole Tesle i izlaz ka Brankovom mostu.  To bi bio predrok gde moze ranije da se polaze vozacki ispit.

 

Sećam se kao juče da je bilo. Zima, mrak pada, kiša rominja, magluština neka gadna. Neki pozniji čas vožnje, već smo odradili i auto put i Pančevo, vozim Beogradskom dole od Cvijićeve i pitam instruktora gde da skrenem.

 

- "Vozi pravo."

- "Ali tu izlazimo na Slaviju"

- "Pa?"

 

Gutam knedlu, spuštam se. Bili smo pre toga na Bogosloviji par puta, jednom na Komandi. Dolazim do Slavije, ulazim nekako, izlazim nekako, prestravljen. 

 

- "Jel bila frka?"

- "Ti nisi normalan, po mraku, po kiši, po magli..."

- "Kad si u tim uslovima prošao, sad ti neće biti problem nikad više"

 

I bio je u pravu, nikad mi Slavija nije bila bauk.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...