August 19, 20241 yr Firma Željka Drčelića namerava da gradi stambeno-poslovni kompleks na mestu bivšeg „Tempa“ u Bloku 63
August 19, 20241 yr Ali bukvalno svaku parcelu moraju da iskoriste, neverovatno. Ona skalamerija od zgrade preko puta Immo centra, sad i ovo.
August 19, 20241 yr Gledam i onu parcelu gde je bio Stepin vajat, a sad neki komunalni kontejner, pa napravili lepo travnjak ispred, ali kako nikom da padne napamet da posadi drvo ispred kontejnera, da pravi hladovinu, a ne iza, gde ce senka da pada na Telekomovu centralu. Strasno majke mi.
August 19, 20241 yr Nabijem ih na kurac za ovo. I za sve ostalo sto su do sada uradili po blokovima. Da prosti kulturan narod na izrazu.
August 19, 20241 yr 3 hours ago, Jimmy Kowalski said: Firma Željka Drčelića namerava da gradi stambeno-poslovni kompleks na mestu bivšeg „Tempa“ u Bloku 63 božesačuvaj kakve sitnice vas iznerviraju ...
August 19, 20241 yr gde je ono skroz levo na nbgu, jel to kod erporta ono cudo sto se planira? svidja mi se ovako opkoljen savski rukavac, konacno da se uredi topciderska rEkA
August 19, 20241 yr 4 hours ago, Jimmy Kowalski said: Firma Željka Drčelića namerava da gradi stambeno-poslovni kompleks na mestu bivšeg „Tempa“ u Bloku 63 E bravo ... jos i ovde zgrada - topčina !!! edit : steta ovaj parkic da stoji ovako zelen u sredini, valjda ce Drcela™ i tu nesto ljubicasto/sivo da metne Edited August 19, 20241 yr by Lezilebovich
August 19, 20241 yr Još se drži ona parcela kod Kozare u 61.gde dolazi cirkus Medrano mada je sve ovo jedan veliki cirkus.
August 19, 20241 yr Ja ne razumem ovo, osim kao neku zaveru da se naškodi stanovnicima, nema nikakvog drugog smisla O.o
Create an account or sign in to comment