Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Iskreno mislim da neće ići tako glatko, ali na žalost samo zato što je tržište zasićeno i plitko zbog krize.E sad ako smanje apetite i marginu profita...

Link to comment
Ne, meni je najšokantnije što je upravo ta parcela po GUP-u bila predviđena za javnu površinu + zgradu neke drž. službe...
Kad odrade sve nekim čudom prazne parcele (npr. ono pokraj FDU, pruge, pa rupu između Šitija i vrtića, sve ono kraj toplane, placeve od Immo centra do Kozare...), osećam da će preći na nadograđivanje atomskih skloništa među stepenastim soliterima...Strašno je na šta liči 90% novih zgrada po Blokovima. Poserem se i opštinskim i gradskim arhitektama pod prozor nasred zakrivljene radne površine.edit:nek' ide život Edited by Oxymoron
Link to comment

Ne znam koliko se isplati izgradnja ovih zgrada u ovom trenutku. Ova crvena nakaza sto je Lezilebovic okacio nije ni trecinu puna, ona u Bulevaru AVNOJa u bloku 3 je gotovo neuseljena, u Blokovima Tus zatvorio radnju...

Link to comment

Stani, grad je dodelio parcelu NAI Atriumu pa je oni sad prodaju (odnosno izdaju na 99 godina)? Jel mogu meni da dodele onu parcelu u bloku 45 pored terena pokojne FK Save, pa i ja malo da rentiram?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...