Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Skoro cela Pohorska takođe u radovima. Prošle jeseni su drndali toplovod ispod levog trotara, sada ga ponovo raskopali, ovoga puta celom dužinom do Dž. Kenedija.

Link to comment

Podzemni kontejneti su najvece sranje. Pored onih u Sremskoj su uvek gomile djubreta koji jadni ljudi ne mogu da ubace u kontejner, jer se ili nesto zaglavi ili je komad djubreta jednostavno prevelik za onako mali otvor. Druga tvar, svaki put mora rukom da se dodiruje onaj prvljavi i odvratni kontejner.

Link to comment
stvarno. jedino degenerici skidaju sloj asfalta koji se ustalasao sa amplitudama od po 10tak cm.
A jedino korumpirani razbojnici stavljaju asfalt koji ce za najdalje 6 meseci do godinu dana biti u istom, ako ne i gorem stanju nego sada. Isti oni razbojnici koji vecinu radova tempiraju u isto vreme, slucajno nekoliko meseci pre izbora.Btw, na pocetku Surcina je jos pocetkom leta zatvorena i raskopana suprotna traka u duzini od stotinak metara, pa ovu preostalu naizmenicno pustaju za oba smera. Prodjoh tuda pre neki dan, sve izgleda isto kao pre nekoliko meseci, nema naznaka da se bilo sta radi, a kamoli privodi kraju.Sreca sto na vlasti nije Vucic, kako bi tek onda bilo
Link to comment
Btw, na pocetku Surcina je jos pocetkom leta zatvorena i raskopana suprotna traka u duzini od stotinak metara, pa ovu preostalu naizmenicno pustaju za oba smera. Prodjoh tuda pre neki dan, sve izgleda isto kao pre nekoliko meseci, nema naznaka da se bilo sta radi, a kamoli privodi kraju.
Radi se, mislim da je kanalizacija u pitanju. Inače, nisu radili 100-tinak metara, već celu ulicu, a čak mislim da su pre neki dan i završili tu deonicu, do NIS-ove pumpe. Surčin, koliko znam, fino funkcioniše kao opština - nije baš Inđija, ali im je bolje nego pod Munzeom. Edited by zorglub
Link to comment

Ne, meni je najšokantnije što je upravo ta parcela po GUP-u bila predviđena za javnu površinu + zgradu neke drž. službe (bila je priča da tu dolazi policijska stanica za blokove). Sad to odjednom prodaju, a i povećan je valjda onaj neki koeficijent za veličinu zgrada, pa će sad neki veselin da nam rkne betonsku kurčinu nebu pod oblake.edit: pa da, koeficijent sa 0,8 na 3,0, mašala, i u reklami lepo naznačili.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...