Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

izgleda da jesu, ali nisu zavrsili zelene povrsine navodno cekaju jesen jel se to tada radi. A i nisam primetio park za kucne ljubimce, jedino su sredili zilion parking mesta(nije da mi ne odgovara). Plus su asfaltirali one staze izmedju solitera po bloku. Okacicu neku sliku prvom prilikom!

Link to comment
bioskop ponovo radi od 1. oktobra i bice prikazivani samo evropski i deciji filmovitakodje napreduje i uredjivanje nekadasnjeg bioskopa Jugoslavija, koji ce postati pozoriste Dusko RadovicNBG prestonica kulture :)
Da si blize pa da vidis jel su kod fontane predvideli neku galeriju treba mi nesto.Ako se budes sunjao tamo poslom raspitaj se...A Radovic(Jugoslavija) je realno spreman.Doduse kad sam navracao samo dremljivi portir bio...a i sredili su onaj horor okolo imaju klupe i rampe za kolica...
Link to comment
  • 3 weeks later...

A za ovo isključenje struje (a za pojedine stanovnike to znači i isključenje vode) im se n...bem milosne majke.Jeste spaja se trafo stanica.Pa jel ne može da se pomeri za nedelju dana jbte....

Link to comment

Idioti.Videh i na studio b krenuli u akciju da se pomeri, ali kao ne može, mora pre početka školske godine, nije mi onsa samo jasno šta su čekali do sada.

Link to comment

Hehehe izgleda da sam dobro izabrao ženinu lokaciju ;) .Mada je meni ona pričala da par tih ulaza ne ostaje bez struje kad i ostali, ja mislio to neka lokalna legenda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...