Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ispade da sam ja jedina ovca koja kupuje u Merkatoru :mellow:in my defense, imam Piku pa kao.. plastika nisu pare :teši se:
ne sheceru, nisi sama, dve laste chine stado, ni meni se nekad ne ide kojekuda, nego lepo, gospocki, da se ziva izdivanim sa elektrichnom kasirkom :P Edited by thermal bug
Link to comment
:wub: :wub: za vas dvoje.i ja volem električnu prodavačicu. pogotovu od kako je 80% posjetitelja Merkatora odlučilo da ipak ne ume to da koristi pa se vratili nazad da se tiskaju sa punim kolicima.
Link to comment
  • 2 weeks later...

u sredu je otvoren renoviran bioskop Fontana nezaobilazni deo detinjstva, subotom film u Fontani ili Jugi u zavisnosti od repertoara, a posle filma PKB virsle. Kakav provod. :Hail: U Fontani bi trebalo da na repertoaru budu "art" filmovi (bar su tako pricali pre renoviranja)

Link to comment
u sredu je otvoren renoviran bioskop Fontana nezaobilazni deo detinjstva, subotom film u Fontani ili Jugi u zavisnosti od repertoara, a posle filma PKB virsle. Kakav provod. :Hail: U Fontani bi trebalo da na repertoaru budu "art" filmovi (bar su tako pricali pre renoviranja)
Da li se zna kada pocinju sa projekcijama?
Link to comment

bioskop ponovo radi od 1. oktobra i bice prikazivani samo evropski i deciji filmovitakodje napreduje i uredjivanje nekadasnjeg bioskopa Jugoslavija, koji ce postati pozoriste Dusko RadovicNBG prestonica kulture :)

Link to comment

"I uredjenje prilaza nekadasnjeg bioskopa Jugoslavija koji ce uskoro postati novi dom pozoristu Dusko Radovic, malog trga oko objekta i fasade nedavno je zavrseno"Politika

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...