Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

e, da. i kad peru ulice, pa idu iz zemuna ka hotelu, obichno se okrenu kod hotela i vrate u zemun. sto rade vec godinama, cijenim da znaju dokle je njihovo ^_^.
i djubretari. dodju do goce delceva i ni makac dalje. kazu dalje nije njihova nadleznost.
Link to comment
I sta su promenili kod trase autobusa (71&67)?
navodno su pushtili 67 skroz u blokove, a 71 pored merkatora proturili u treci bulevar, pa vec de ide dalje.zeleni venac je pritom ostao konstantan. ja naravno nisam videla ni jedno ni drugo, neg ovi dobri ljudi koji su se samozrtvovali nesmotrenim ulazenjem u iste po zlim vremenskim uslovima.sad zelimo da nam saviju i 1 prema zemunu, koji oce, volja im stari, volja im nov :Di to ako moze da ide pored ex kineske ambasade pa pored dunava, to nam bash odgovara :Pevo na sajtu, ko vole detalje 71 i 67 Edited by thermal bug
Link to comment

jeste, utrapavaju neke nove linije u blok 70a i kvare penzionersku idilu u ovom najmirnijem kutku u čitavom gradu <_< prvo 81, a sad i 67. kome još to treba?

Link to comment
img0308bq6.jpg
Lepo. Delčeva?Nego, ovaj ugovor što je potpisan oko igradnje novog mosta, do koje godine se predviđa da bi u teoriji trebao biti završen?
Link to comment

teslin bulevar u smeru k hotelu. a i delcheva je super. ima da je poseku kolko do sledece godine :Pedit: obichno razlikujm pravac i smer ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment

...sadili danas neko drvece kraju...dosli poznati novobeogradjani da posade cetinare i tako to...djordje david, marinko rokvic...bio sam uzbudjen verujuci da ce se mozda pojaviti tijanic, ali ipak se nisu pojavili bas svi kojih se nbg stidi...bio onaj fini japanac i boris bizetic (ne znam zasto, ali taj lik mi nikad nije bio antipatican)...sagradili neku kolibu za mlade gorane koji ce da brinu o zelenilu i napravili od toga spektakl...inace, predsednik opstine nam je covek i po...ima dva metra minimum...i bas je gotivan, samo da pored njega nije stajao onaj alimpic, pokvari mi utisak nacisto...

Link to comment

Ožegović jeste faca...i zaista me čudi što čujem da neće biti kandidat za još jedan mandat. A može ladno biti drugi čovek stranke, po potencijalu...jbg, kadrovska politika DSa mi poodavno nije jasna. A Alimpić izgleda kao retard sa onim razdeljkom.

Link to comment
...sadili danas neko drvece kraju...dosli poznati novobeogradjani da posade cetinare i tako to...djordje david, marinko rokvic...bio sam uzbudjen verujuci da ce se mozda pojaviti tijanic, ali ipak se nisu pojavili bas svi kojih se nbg stidi...bio onaj fini japanac i boris bizetic (ne znam zasto, ali taj lik mi nikad nije bio antipatican)...sagradili neku kolibu za mlade gorane koji ce da brinu o zelenilu i napravili od toga spektakl...inace, predsednik opstine nam je covek i po...ima dva metra minimum...i bas je gotivan, samo da pored njega nije stajao onaj alimpic, pokvari mi utisak nacisto...
Ja sam pre dve godine imala priliku da pricam sa njim i stekla sam utisak da ne samo sto slusa nego i sprovodi u delo ono sto mu gradjani predlazu.Steta sto se nece ponovo kandidovati :(
Link to comment
Ožegović jeste faca...i zaista me čudi što čujem da neće biti kandidat za još jedan mandat. A može ladno biti drugi čovek stranke, po potencijalu...jbg, kadrovska politika DSa mi poodavno nije jasna. A Alimpić izgleda kao retard sa onim razdeljkom.
Moram priznati da sam juče malte ne doneo odluku da na lokalu glasam za DS. Zaista za NBG upravu nemam neku smislenu primedbu. Ljudi rade dobar posao, treba ih podrzati. Ali ako Ozegovic nije kandidat onda nemam izbor već da se vratim ovim mojim ekstremistima. živo me zanima po kojoj logici on nije što kažeš drugi čovek stranke, a to što nije kandidat za novi mandat na opštini je ravno skandalu. Izvinjavam se ovom skupu zbog političarenja, al i to je deo lokal-patriotizma.
Link to comment
Moram priznati da sam juče malte ne doneo odluku da na lokalu glasam za DS. Zaista za NBG upravu nemam neku smislenu primedbu. Ljudi rade dobar posao, treba ih podrzati. Ali ako Ozegovic nije kandidat onda nemam izbor već da se vratim ovim mojim ekstremistima. živo me zanima po kojoj logici on nije što kažeš drugi čovek stranke, a to što nije kandidat za novi mandat na opštini je ravno skandalu. Izvinjavam se ovom skupu zbog političarenja, al i to je deo lokal-patriotizma.
pazi, ja sad ni nemam problem na lokalu, tim pre sto mi lichna karta godinama bila na zemunskoj strani, a tamo stalno morala da se borim sa onim golumima i da mislim sta cu i kako cu. ovde mi jasno, nego jel imamo uvid sta spremaju novom beogradu ljubazni strategi ds? il chekamo da shaper i krstic odluche za koga je dobro za nas da glasamo :rolleyes:. sad, tadic i djilas i one djide iz vlade ce sigurno biti zauzeti, tako da ne moz biti mnogo stete. osim ozegovica :(i jeste topik za lokal patriotizam, uchem je problem? udri dalje, di je patriotozam, tu je teshka politika :D(mojne dab neko splitovao, ovo je nasha koza angry.gif)
Link to comment
Ožegović jeste faca...i zaista me čudi što čujem da neće biti kandidat za još jedan mandat. A može ladno biti drugi čovek stranke, po potencijalu...jbg, kadrovska politika DSa mi poodavno nije jasna. A Alimpić izgleda kao retard sa onim razdeljkom.
Ne stoji dobro u stranci :ph34r: što mnogo više govori o stranci, nego o njemu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...