Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Da li i u jednoj vesti postoji neka "Milevina" geografska odrednica?

 

Ja ne mogu da se setim nijedne garaze u blokovima i sire ( ono kod pijace u 44-tom se ne broji)   :frust:

Link to comment

Da li i u jednoj vesti postoji neka "Milevina" geografska odrednica?

 

Ja ne mogu da se setim nijedne garaze u blokovima i sire ( ono kod pijace u 44-tom se ne broji)   :frust:

 

ja tripovao da je tamo gde je ulica, ali mislim da tamo nema...

Link to comment

kaze neko iz parking servisa :

"Prvih 15 dana korištenje garaže je besplatno. Uveli smo obezbeđenje koje će biti prisutno 24 sata, povoljne mesečne pretplate na parking mesta", rekao je on i dodao da je ta garaža u prethodnom periodu bila potpuno devastirana, mesto za skupljanje narkomana.

 

devastirana i mesto za narkomane - super suzili smo moguce lokacije na ... ceo nbgd

Link to comment

kaze neko iz parking servisa :

"Prvih 15 dana korištenje garaže je besplatno. Uveli smo obezbeđenje koje će biti prisutno 24 sata, povoljne mesečne pretplate na parking mesta", rekao je on i dodao da je ta garaža u prethodnom periodu bila potpuno devastirana, mesto za skupljanje narkomana.

 

devastirana i mesto za narkomane - super suzili smo moguce lokacije na ... ceo nbgd

 

Braaateee

Link to comment

  :( Jel konj ok?

Bio u koloni koja se stvorila zbog tog udesa. Dvoje vozila hitne pomoći se probijala između kolona vozila, sreća pa su vozne trake dovoljne širine pa se su vozači automobila u kolonama mogli pomerati ka ivicama traka i rutinski se napravilo mesto za "hitnu".

Kad sam prošao pored udesa, bilo nekoliko patrolnih automibila i motorcikla policije. Dva putnička vozila teško oštećena, zaprežno vozilo nisam video, ali konja (belog) jesam. Konj miran, zavezali ga malo dalje od udesa za odbojnu ogradu kod krajnje leve trake, verovatno tu da sačeka neko specijalizovano vozilo sa hipodroma.

Link to comment

Nove zgrade u Mileve Maric pored onih smrdljivih i iza njih ima plato sa parkingom, pa ispod tog parkinga je ta nova javna garaza.

ali javna garaža u ma naselju

pa tamo mogu i da parkiraju ovaj novi a 330, bez da prave gužvu.

 

šlihtaju se mučenim ljudima

:(

Link to comment

Ма јок.Нема то везе за шлихтањем.У будућности нас чека плаћање сваког могућег места за паркинг.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ма јок.Нема то везе за шлихтањем.У будућности нас чека плаћање сваког могућег места за паркинг.

 

То је ОК за неки центар, али ово је ипак задња зграда иза које се налазе оранице.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...