Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Završila žena za 1 sat da 10 ljudi ispred kad je došla...

Inače isticanje stare vozačke nije bitno, reka joj službenik da može i godinu dve, kad bude želela da vozi ????

Inače u "medicini rada" neviđena navala za "zdravstveno za komunalnu policiju"...

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Da li mora vozacka da se produzava na opstini stanovanja? Koliko ranije mogu da odem?

 

Ako sam poceo da nosim naocari u medjuvremenu, da li je savet da ignorisem i pojavim se bez istih i ne pominjem ili da ipak idem na lekarski i jebavam se sa medicinom rada?

 

Nekako sam blizi prvoj ideji.

 

Ako me pandur zaustavi i proveri da nemam naocari, kako moze da me kazni?

Edited by Milosh76
Link to comment

Da li mora vozacka da se produzava na opstini stanovanja? Koliko ranije mogu da odem?

 

Ako sam poceo da nosim naocari u medjuvremenu, da li je savet da ignorisem i pojavim se bez istih i ne pominjem ili da ipak idem na lekarski i jebavam se sa medicinom rada?

 

Nekako sam blizi prvoj ideji.

 

Ako me pandur zaustavi i proveri da nemam naocari, kako moze da me kazni?

Ne mora na tvojoj.

Ne moraš ako ti ne piše kao napomena.

Jedino ako te pandur zaustavi i nosis naočare.

Moju ženu smarali kad je nosila sočiva, pandur tvrdio da mora naočare da nosi...

Link to comment

Na starim roze obrascima je bilo objasnjenje ogranicenja kucano na pisacoj masini, ili samo uz naocare ili mogu bilo sociva bilo naocare. To je sluzbenik prekucavao sa lekarskog uverenja. Na novim plastikama stoji samo sifra ogranicenja, moguce da je pogresno upisana sifra samo uz naocare ?! 

Link to comment

Ne mora na tvojoj.

Ne moraš ako ti ne piše kao napomena.

Jedino ako te pandur zaustavi i nosis naočare.

Moju ženu smarali kad je nosila sočiva, pandur tvrdio da mora naočare da nosi...

Hvala.

 

Ne pise nista kao napomena, skoro sam uzeo naocare.

Link to comment

tako se zove?

 

ako je tako, drago mi je, ako moze kladionica mocart, pa garaza mileva ajnshtajn, doci cemo nekad i do toga da moze segsi shop car laza hrebeljanovic ^_^

 

samo ce patrijarh da izda saopshtenje uzasa jer naroda zabole <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Ali nigde adrese....kako ja prekracujem vreme u kombinatu majko mila...

samo nek si ti u kombinatu, pa makar i lakirao jarice :D

Edited by gospa buba
Link to comment

Na starim roze obrascima je bilo objasnjenje ogranicenja kucano na pisacoj masini, ili samo uz naocare ili mogu bilo sociva bilo naocare. To je sluzbenik prekucavao sa lekarskog uverenja. Na novim plastikama stoji samo sifra ogranicenja, moguce da je pogresno upisana sifra samo uz naocare ?! 

 

Umeju da zaborave da unesu ograničenje, meni je na papirnoj odvajkada bila napomena za sočiva, kad mi dadoše plastiku, rubrika za ograničenje ostade prazna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...