Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

nema sanse. ni pod najtezim mukama :lol: ali, najvise sto cu priznati da zivot u paviljonima i nije toliko los koliko sam mislio, pogotovo tokom proleca i leta -_-

Link to comment
nema sanse. ni pod najtezim mukama :lol: ali, najvise sto cu priznati da zivot u paviljonima i nije toliko los koliko sam mislio, pogotovo tokom proleca i leta -_-
Nemam pojma kako izgleda ziveti u paviljonima samo znam da obozavam lipe u istim :wub:
Link to comment

za ostale delove nbgd-a (osim kraja oko starog merkatora do kinseke ambasde) paviljoni su raj na zemlji.edit:pitanje je samo gde ko smatra da je granica zemuna i nbgd-a. za mene je zemun do hotela jugoslavija, ali ko mene pita

Edited by smorenko
Link to comment
za ostale delove nbgd-a (osim kraja oko starog merkatora do kinseke ambasde) paviljoni su raj na zemlji.edit:pitanje je samo gde ko smatra da je granica zemuna i nbgd-a. za mene je zemun do hotela jugoslavija, ali ko mene pita
Granica je jasno definisana i to je ul. Dzona Kenedija... Takodje, jasno se vidi granica i po trafikama i prodavnicima pokraj ulice...
Link to comment
edit:pitanje je samo gde ko smatra da je granica zemuna i nbgd-a. za mene je zemun do hotela jugoslavija, ali ko mene pita
evo i za mene je do hotela. chak je neko vreme ta granica ishla nekako chudesno ukoso od dzona kenedija do goce delcheva, zivela sam i blize i dalje od hotela, na toj dunavskoj strani i opet je nekako sve vreme bio zemun.al ko sto rekoh, nash je, pa makar bio i lep :P
Link to comment
Granica je jasno definisana i to je ul. Dzona Kenedija... Takodje, jasno se vidi granica i po trafikama i prodavnicima pokraj ulice...
ako se ne varam granica je isla kao sto termalka kaze od goce delceva, pa je negde na neki nacin dosla do dzona kenedija zatim tom ulicom do lenjinovog bulevara, i onda prvom prugom do tosinog bunara. tako da su svi paviljoni na nbgd-u, jer ih dzona kenedija sece na pola prakticno.inace meni je deo od hotela jugoslavija do gardosa i od dunava do lenjinovog bulevara, i kasnije u zemunu do tosinog bunara najlepsi.nekad ziveo u centru te lepote :( , sad na periferiji.
Link to comment
Granica je jasno definisana i to je ul. Dzona Kenedija... Takodje, jasno se vidi granica i po trafikama i prodavnicima pokraj ulice...
zemun je tamo gde je srce -_-
Link to comment
zemun je tamo gde je srce -_-
:Hail:edit: ima i onaj grafit na zgradi preko puta hotela jugoslavija: ZUS - zemun u srcu Edited by smorenko
Link to comment

aj dosta vas dvoje ^_^zemun je tamo de je zemunska pijaca :wub:(imala sam rodjaku koja je dolazila nedeljom iz zarkova na zemunsku)e, da. i kad peru ulice, pa idu iz zemuna ka hotelu, obichno se okrenu kod hotela i vrate u zemun. sto rade vec godinama, cijenim da znaju dokle je njihovo ^_^.sto me navodi da se setim da su o brigada oprali 2x za 3 godine <_< :ph34r:

Edited by thermal bug
Link to comment
aj dosta vas dvoje ^_^zemun je tamo de je zemunska pijaca :wub:(imala sam rodjaku koja je dolazila nedeljom iz zarkova na zemunsku)e, da. i kad peru ulice, pa idu iz zemuna ka hotelu, obichno se okrenu kod hotela i vrate u zemun. sto rade vec godinama, cijenim da znaju dokle je njihovo ^_^.sto me navodi da se setim da su o brigada oprali 2x za 3 godine <_< :ph34r:
Ja i dan danas (kad sam tu) idem na zemunsku pijacu :lol:
Link to comment
Jel se još neko zajebao i ušao u 71, koji je promenio trasu posle sto godina, izašao kilometar-dva od odredišta i to prepešačio okupan prijatnim prolećnim pljuskom?
Meni se desilo prekjuce. Bila velika guzva na Zelenjaku. Mrzilo me da cekam 75-icu. Usao u 71, kao kod studenjaka cu presesti na nesto sto ide na B.K. (82,74,75). Kod SIV-a nas vec susutigla 75. Rekoh odlicno, mocicu odmah da presednem, kad ovaj skrenu. Ponada se da ce odmah skrenuti posle Merkatora(preme Studenjaku), ali ode na 3. bulevar. Izasao kod Gandijeve i onda pesaka uzbrdo angry.gif Edited by deeps
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...