Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

ima i u farbarama i megamarketima. različitih porečnih preseka i njihovih dimenzija i oblika. može da se desi da one "duple" što se razdvajaju uzduž ispadnu jeftinije po metru.

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

tu sam i našao. u carstvu farbara oko karađorđeve. baš taj "dupli" fazon. jedino što su me zeznuli pa mi prodali 3-7mm kao alternativu za 3-5mm, a to su zapravo skroz različiti profili. :angry: sad treba videti da li majstoru to odgovara.mada, nije puno skupo, ja sam se brinuo zbog dužiine da će biti branje ušiju. hvala svima!

Link to comment

zelim da se pohvalim da sam uspesno zalepio plafonjeru, pomocu silikona i nekakve trake koju sam imao u kuci (traka je resetkasta i vrlo jaka, uopste ne znam cemu sluzi ali je za ovo zavrsila posao).dzimrijanje i lenjost su pobedili!

Link to comment
zezam se malo i ja, još '95. sam švercovao iz soluna sijalice za piliće i prasiće, a bogami i cevke za solarijume, kao i one za mesare, da meso bude crvenije... ;)
Mislim da je rekorder po broju potencijalnih kazni od sanitarne i tržišne inspekcije IDea u TC Ušće, ali to je za njih terra incognita. Nisam primetila sijalice, ali koriste neke osveživače prostorija sa mirisom topljene čokolade i to u onom delu gde se prodaje voće, povrće i rinfuza. Na odjelu čokolade i konditorskih proizvoda kanalizacijski miomiris, veoma gadan i postojan. Olfaktorne halucinacije isključene, pitala sam i 1 zaposleni potvrdio smrad kanalizacije (verovatno trajni problem kanal.odvoda u TC), topljena čokolada nepotvrđena.
Link to comment
zelim da se pohvalim da sam uspesno zalepio plafonjeru, pomocu silikona i nekakve trake koju sam imao u kuci (traka je resetkasta i vrlo jaka, uopste ne znam cemu sluzi ali je za ovo zavrsila posao).dzimrijanje i lenjost su pobedili!
lijenost je majka inovativnosti, ili barem tetka nerotkinja inovativnosti. ili neka slicna poslovica. tako ja to vidim. Edited by morgana
Link to comment

pa onda je trebalo da koristi lepak za ploče a ne silikon :naughty:mada, i ja sam jednom okrpio rez na komarniku u kupatilu tom trakom i silikonom.

Link to comment

U gajbi mi je na svim zidovima rigips. Nedavno sam otkrio tiplove koji se sasvim lako ušrafe i dovoljno dobro drže da se može okačiti lampa ili slika, i sad sam počeo da bušim na sve strane. Tiplovi su ovakvi:tipl.JPGE, sad, na jednom mestu mi se desilo da tipl jednostavno nije "uhvatio", već se ceo rigips iskrunio i nastala je rupa veličine navoja, dakle, tipl sada mogu da uguram ceo u rupu bez okretanja.Postoji li neka fora za ovo - kao za prevelike rupe u drvetu što može da se ubaci palidrvce ili smeša drvenih opiljaka i lepka - ili je ova rupa neupotrebljiva, pa da gledam kako da je zatvorim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...