Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

On 31.8.2021. at 21:49, I*m with the pilots said:


Ima li leka za onaj neprijatni miris kineske robe? Uzesmo tri kutije za igracke upravo zato sto je u reckama stajalo da ne smrde, i jedna ne smrdi, dve da. Vetrim ih vec nedelju dana na terasi i smrad je i dalje prisutan (nesto slabiji nego prvog dana ali za moj preosetljiv njuh i dalje preteran). Sunca nemamo, mozda bi ono pomoglo, ali jbg.

 

 

Upravo dok čitam ovo klinac otvara jednu takvu novu i govori da je ne otvaram, jer će izaći otrovni gas i zgadiće mi se i leći ću na pod :vesala2:

 

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407


Drustvo, izgleda da kafa radi posao. Ili kafa u kombinaciji sa suncanjem - Sunce nas se setilo te vec tri dana sija, kutije su sve vreme napolju, svaka sa po jednim jastucetom kafe. Sad sam ih unela u stan pa cu videti kako ce izgledati to sve ujutru, za sad naravno mirisu na - kafu.


Link to comment


On 31.8.2021. at 22:21, I*m with the pilots said:




Neki clanci dakle preporucuju kafu, npr. da se stavi ono jastuce sa kafom, nemam pojma kako mi to kazemo (Kaffeepad), samo sto to nije super ako je vlazno, sto je slucaj kod nas.  Ma probacu to, ovako su mi kutije neupotrebljive.






 




Kako mi to zovemo? Ja se u kafu inace ne razumem. https://de.wikipedia.org/wiki/Kaffeepad




//Ovo je vec koji put da ljudi ne citaju sta je napisano samo nekoliko poruka pre... pa nismo na fejsu ljudi! :/


Link to comment

Ima li neko ko zna kako se skida rđa?

Imam neke zarđale cevi na terasi. Nešto je očišćeno od rđe, ali ima previše da bih sve čistio.

Treba da premažem bojom koja nije 3u1.

Uzeo sam antirost.

Premazao sam sve.

Delovi koji su očišćeni su dobili beličastu boju, a na zarđalim delovima se ništa nije desilo.

Po uputstvu treba da se desi suprotno od toga.

Pa mi nije jasno šta da radim dalje.

Link to comment
On 3.9.2021. at 20:57, I*m with the pilots said:


Drustvo, izgleda da kafa radi posao. Ili kafa u kombinaciji sa suncanjem - Sunce nas se setilo te vec tri dana sija, kutije su sve vreme napolju, svaka sa po jednim jastucetom kafe. Sad sam ih unela u stan pa cu videti kako ce izgledati to sve ujutru, za sad naravno mirisu na - kafu.

 

 

Update situacije posle dva dana: jedna kutija je sada super, druga i dalje malo smrducka. :isuse: :laugh:

Nista, jos nekoliko dana na suncu sa kafom.

 

On 5.9.2021. at 8:25, ivy said:

@slepa živana

 

pa kafa izvlaci mirise...ja znam za trik da se stavi na tanjiric u frizider da izvuce neku uporan zaostali miris..pa je ovo na tom principu i za ostatak kuce

++ I moj tata potvrdjuje

  • Hvala 1
Link to comment
On 6.9.2021. at 0:17, Barti66 said:

Ponovi samo po zarđalim delovima (nekada mora iz više etapa tretirati željenu površinu), a ako ne uspe promeni proizvođača antirosta.

Jesam, ali kao da se ništa ne dešava.
Antirost je Irkomov.

Zet predlaže da namažemo Irkomov 3u1 da posluži kao zaštita i podloga, a preko toga ovu običnu boju.
Da li to ima smisla ili ću posle par godina opet morati sve ispočetka?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...