Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Moram da podelim sa vama informaciju. Ima super snabdevena radnja SZTKR Mihajlović (veleprodaja i maloprodaja) kese i ostali rezervni delovi za usisivače, rezervni delovi bele tehnike, elektromaterijal, četkice elektromotora, sijalice i sl. i vrlo ljubazna prodavačica.

http://www.mihajlovic-bg.com/

http://www.kesezausisivace.net/

 

Imam neki sasvim prosečni usisivač 1600 W, a nakon što mi je došao dugodlaki mačak, počela sam da paničim i gledam skupocene usisivače sa dodacima. Onda sam rešila da ne bacam pare, nego da nabudžim postojeći usisivač dodacima, četkama i sl. pa sam našla filtere i kese u ovoj radnji. Samo još da vidim kakava četka za tepih može da se nađe a da je dobra. Bosch prodaje neke turbo četke po 3-4000 dinara ali to nije ništa posebno, obična rotirajuća četka.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

Хвала свима. Нема настављања кабла. Кабл би ишао из једног комада од шпорета до утичнице на зиду.

Link to comment

Хвала свима. Нема настављања кабла. Кабл би ишао из једног комада од шпорета до утичнице на зиду.

Uh ja gledao na telefonu pa mi ovi pinovi izgledali kao prorezi kao da je uricnica.Ako je kabl od zida do sporeta ne bi trebalo da bude ikakvih problema.Doduse cepidlake preporucuju te kablove sto krace , alo bice to ok jos ako je bez rerne...

Link to comment

Jel normalno da ovo zuji dok radi? Cak i u periodu kada ne propusta struju.

 

thumb_EL011(1).jpg

 

www.vizkomerc.com/index.php/index.php?plugin=kategorijaproizvod&plugin_view=product_details&page_id=432&proizvodid=16730&&lang=srpski

 

Stavio sam ga u jednu sobu i lepo radi to sto mu je posao ali bih ja poludeo od tog zujanja. Mislio sam da uzmem jos jedan za moju sobu al tu cu izgleda morati digitalni. Nadam se da je bar on necujan.

Link to comment

 

Imam neki sasvim prosečni usisivač 1600 W, a nakon što mi je došao dugodlaki mačak, počela sam da paničim i gledam skupocene usisivače sa dodacima. Onda sam rešila da ne bacam pare, nego da nabudžim postojeći usisivač dodacima, četkama i sl. pa sam našla filtere i kese u ovoj radnji. Samo još da vidim kakava četka za tepih može da se nađe a da je dobra. Bosch prodaje neke turbo četke po 3-4000 dinara ali to nije ništa posebno, obična rotirajuća četka.

probaj da nađeš neku frizerku i preko nje kupiš profi četku za frizerske radnje. mi smo svojevremeno (kada su mi se kuje uselile u stan) kupili jednu (20€) i od tada onaj samsung sa specijalnim filterom i bocom na motki čami čekajući u špajzu.

Link to comment

prikljucni_kabl_trofazni.jpg

 

Јел безбедно оваквим каблом дужине 5м прикључити на струју обичан шпорет са ринглама? Да ли ће шпорет слабије да ради због дужине кабла?

žuto-zelena je za masu, plava za nulu. to verovatno znaš. na šporetu je označeno. no, nije zgoreg proveriti kako je vezano u priključnici na zidu. skini poklopac i proveri. naletao sam na situacije u stanovima kde je instalacija uzemljavana preko vodovodnih cevi da je bilo kontra vezano pa pecne na slavini. sada su manje šanse, gradska mreža je "nulovana". ali ipak.

Link to comment

Jel normalno da ovo zuji dok radi?

Davno sam imao taj hepek, nije zujao mnogo, više neki prigušeni šum... Mora da ispušta neki zvuk valjda, jer se onaj brojčanik okreće dok je uključen u struju, bez obzira da li je neki potrošač uključen u njega... Mislim, poenta tog čuda je da ti pusti/isključi struju nakon nekog vremena, a svakako radi na struju. Koristili smo ga za pokojnu mašinu za veš, nije imala tajmer (između ostalog), pa bilo zgodno da namestimo pre spavanja da se uključi u 5 ujutro i po jeftinijoj tarifi opere veš, a da veš ne stoji pola noći mokar u mašini.

Link to comment

u studentskoj (kod studenjaka), odlichan majstor. ne znam ime radnje, al pozna se po tome shto ima televizore naslozene do ulice ^_^,

ako neko reshi, mogu proverim.

Link to comment

Ako su nekom klima i frizider na osiguracu od 10A najgore sto moze da se desi je da rikne taj osigurac?

 

Meni deluje da je to malo ali pretpostavljam da tako funkcionise godinama i da je riknulo kad je ukljucena i neka grejalica u tom delu stana.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...