Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Benjamin Stambouli has been pictured signing his Tottenham Hotspur contract ahead of his proposed move to White Hart Lane.

The French defensive midfielder is set to be unveiled as a deadline day transfer for Spurs and he has been photographed putting pen to paper today.

When the transfer is announced he is expected to sign in a £4.7 million from Montpellier.

 

ovo verovatno znachi da Sandro definitivno ide u QPR

Link to comment

Benjamin Stambouli has been pictured signing his Tottenham Hotspur contract ahead of his proposed move to White Hart Lane.

The French defensive midfielder is set to be unveiled as a deadline day transfer for Spurs and he has been photographed putting pen to paper today.

When the transfer is announced he is expected to sign in a £4.7 million from Montpellier.

 

ovo verovatno znachi da Sandro definitivno ide u QPR

 

vrlo moguce jedan od bargain dilova ovog leta. sjajan igrac, jedan od glavnih iz tima Montpelliera koji je uzeo titulu 2012-e (Belhanda, Giroud, Yanga-Mbiwa, Cabella, Stambouli).

 

inace, isticao mu je ugovor naredne godine, zato i ovako malo para za njega.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

ja mislim da ce hernandez pokidati u madridu. uvek sam se potajno nadao da ce doci u chelsea. pravi poacher koji i sa dupetom zna dati gol ako je u takvoj situaciji. sa nasim veznim redom bi se sigurno nadavao golova.

Link to comment

ja mislim da ce hernandez pokidati u madridu. uvek sam se potajno nadao da ce doci u chelsea. pravi poacher koji i sa dupetom zna dati gol ako je u takvoj situaciji. sa nasim veznim redom bi se sigurno nadavao golova.

 

pa jbg, ako pokida uzecemo ga nazad :D

Link to comment

pa jbg, ako pokida uzecemo ga nazad :D

 

pa koliko napadaca vam je potrebno? mislim da je on zavrsio u unitedu. jedino da falcao ispadne veliki fail pa on predje kod vas na leto. 

 

sta je sa dannyjem? jel loan?

Link to comment

Pao sam sa stolice od smeha kad sam video ovu Gallianijevu izjavu  :lol:

 

 

 

There are three days of Condor, and I always strike. We're very satisfied that we managed to sign Torres.

 

g.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...