Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

negredo je povredjen, tako da na njega svakako nisu mogli da racunaju neko vreme.

 

cudi me da nisu doveli nikoga. a ponekad igraju sa dva napadaca. jos ako se aguero opet povredjuje ne znam sta im je trebalo ovo. ffp izgleda preti

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

cudi i mene, al pelegrini ocigledno ne voli da se zatrpava igracima. ovaj prozor su definitivno iskoristili da rasteraju sve koji im ne trebaju. medju takve ne racunam negreda, al za njega im je valjda bilo glupo odbiti 30kk. sad ce da guraju ovako a na zimu ce verovatno da dovedu nekog vrhunskog cfora.

Edited by Bright Billy
Link to comment

cudi i mene, al pelegrini ocigledno ne voli da se zatrpava igracima. ovaj prozor su definitivno iskoristili da rasteraju sve koji im ne trebaju. medju takve ne racunam negreda, al za njega je ocigledno bilo glupo odbiti 30kk. sad ce da guraju ovako a na zimu ce verovatno da dovedu nekog vrhunskog cfora.

 

ako neki ostane a da vec ne igra ili za njih ili za nas™  :lolol:

Link to comment

Soton doveo Alderweilerda na lozajmicu i krilo (mada se pominje i napadac) Salzburga Sadio Mane-a za 12m. Ko je ovaj drugi uopste?

 

Mane je odličan krilni igrač RB Salzburga. Uz Slovenca Kampla njihov najbolji igrač. On i Tadić bi mogli biti kapitalna pojačanja za Southampton.

Link to comment

da bre 21, pa nie baš ni svejedno, treba igrati na gomili frontova a imaju zajebanu grupu i visoke ambicije

 

ali moraju imati samo 5 hg igraca umesto 8 u 21. 

 

 

0We2aXd.jpg\

 

loanovani igraci. bamford umesto torresa i to je to. ukupno oko 25-26 pozajmljena igraca

Link to comment

Sve u svemu mrsav Deadline Day :(

 

da. iskreno, sto se nas™ tice nadao sam se da cemo se na kraju nesto pojacati u odbrani, a ne da pravimo Holivud i pri tom pojacavamo napad Arsenala. Jbg. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...