Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

svi zavrse na kraju u Milanu.

Ono što je Middleboro bio za Englesku skraja 90-ih i početka 2000-ih, to je sad Milan za Evropu... Svaki izvikaniji igrač, koji je u ponoru karijere, ode tamo...

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ono što je Middleboro bio za Englesku skraja 90-ih i početka 2000-ih, to je sad Milan za Evropu... Svaki izvikaniji igrač, koji je u ponoru karijere, ode tamo...

 

ma nije to nista novo za milan, samo sto su nekad uspevali da od takvih ponovo naprave korisne igrace a sad tamo upadaju u jos veci kanal.

Link to comment

Mene ovo uopšte ne iznenađuje. Doduše, mislio sam da će uzeti Kediru.

 

e stvarno, ima li ikakvih glasina za kediru? da li real trazi mnogo para? cudno je kako ga do sada niko nije zabo.

Link to comment

Ostaje Kedira po poslednjim vestima. Ako računamo da su Bejl, Ronaldo i Benzema/Falkao sigurni starteri. Za tri mesta konkurišu Iljaramendi, Modrić, Kros, Džejms, Kedira i Isko. Mnogo su bre jaki.

Link to comment

e stvarno, ima li ikakvih glasina za kediru? da li real trazi mnogo para? cudno je kako ga do sada niko nije zabo.

 

Pa s obzirom da mu ugovor istice 2015. i da ostaje u Realu do tad, nece me ni malo iznenaditi da vec ima nacelan dogovor sa Bayernom da u januaru vec stavi paraf na ugovor (Goze/Lewa style)...

Link to comment

A ovde piše da nije City poslao ponudu, nego da je neko njima ponudio da kupe Radamela za skromnih 70 miliona (EUR). I kao, oni bi hteli, ali im zli Platini ne da dok ne raskrčme suvišnu drvnu građu, na čelu sa Negredom, Richardsom, Nastasićem... Bilo bi apsolutno fenomenalno da ga uzmu a onda se ispostavi da se nije oporavio od povrede, pa Falcao bude novi Torres.

Link to comment

Ajmo danas ovde da udaramo, cisto zbog lakseg pracenja.

 

Za pocetak, eirosport najavljuje prelazak falkaa u junajted.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...