Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

I sta fali Romeru jbt, covek razvalio na WC? :unsure:

Kada je proslog leta dosao na pozajmicu, bukvalno istog dana je Ranieri izjavio kako on vec ima prvog golmana i kako ce Romero morati da se zadovolji kup takmicenjima...to se na kraju i dogodilo, od 38 utakmica u prvenstvu, Romero je branio samo na jednoj i to zato sto je Subasic imao neku laksu povredu, a uz to je branio na svim kup utakmicama koje je Monaco odigrao (jednu u liga kupu gde je Monaco odmah ispao i pet u nacionalnom kupu, sve dok Monaco nije ispusio u polufinalu), na svim tim utakmicama nije napravio niti jednu gresku, a imao je nekoliko lepih odbrana i skinuo je dva-tri cista zicera, dok za primljene golove nije bio kriv...problem je taj sto je Subasic jedan od najomiljenijih likova u ekipi, vole ga svi od saigraca, preko ljudi u upravi kluba, do samih (malobrojnih) navijaca, medjutim meni ti njegovi "glue guy" kvaliteti ipak nisu dovoljan razlog da ima prednost u odnosu na Romera...mislim ajde, meni su latinosi daleko omiljeniji od bilo kojih drugih fudbalera i onda ako su dva igraca pribliznog nivoa, onda uvek zelim da latinos dobije prednost, Romero ne spada medju najbolje golmane planete, ali i dok je branio u Italiji bio mi je simpatican, a onda kad je dosao kod nas, ocekivao sam da ce biti prvi golman, posle mi je bilo zao da ga gledam na klupi i mislio sam da ce ga to kostati odlaska na SP, srecom selektor Argentine je zadrzao poverenje u njega i ovaj mu je to na najbolji moguci nacin vratio...jos nije sigurno da li ce ponovo doci u Monaco ili ce mozda biti doveden Diego Lopez, ali ko god bude prvi golman ove sezone, ne verujem da ce biti i one tamo, jer mali Paul Nardi kad se vrati za godinu dana sa pozajmice, ocekujem da ce suvereno zauzeti mesto medju stativama...

 

Keksi, ko je partner Abdennouru na DC? tisucljetni Carvalho ili jos ima neke nade za Isimat-Mirina?

Prica se da bi Isimat-Mirin mogao da ode u Saint-Etienne na pozajmicu, a mladjani Carvalho (samo tri godine mladji od naseg novog trenera) ostaje jos godinu dana u klubu, za sada ima zacementirano mesto u prvih 11, ali verujem da ce klub dovesti jos jednog stopera i da ce taj novi igrac ciniti startni stoperski tandem uz Abdennour-a, previse bi bilo da deda Ricardo i ove sezone ima najvecu minutazu od svih igraca, a to je bio slucaj prosle godine, bez obzira sto je hodajuca legenda i sve sto ide uz to, bolje neka klinci uce neke trikove od njega na treningu, nego da nas neki tamo Robben upropasti u CL-u jer imamo stopera kome je i brzo hodanje misaona imenica...kad vec spomenuh klince, prvom timu su prikljucena najtalentovanija deca iz omladinske selekcije, Abdou Aziz Thiam (ofanzivni vezni), Dylan Bahamboula (vezni), Almamy Toure (stoper) i Abdou Diallo (stoper), ovaj zadnji je bio prava zver prosle sezone u svom uzrastu i najbolji je stoper Francuske U-19 reprezentacije, mozda on dobije neke minute ove sezone...u ekipi se nalazi i mali Borja Lopez, isto stoper koji je doveden proslog leta nakon sto je izdominirao u mladoj reprezentaciji Spanije, medjutim sjebao je koleno pre par meseci i jos uvek se nije oporavio...kad prodje ovaj Emirates Cup, znace se da li ce jos neki od sadasnjih igraca otici negde na pozajmicu ili ce biti prodat, a treba ocekivati i dolazak par igraca u toku sledece nedelje pre nego sto pocne Ligue 1...

Edited by keksi krem
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kako je retardiran autogol zabio sad Carvalho, petosekundni drift u ulogu napadača protivničke ekipe... Valjalo bi da dovedu štopera, mda, ali nemam pojma ko je od razumno kvalitetnih dostupan, Varane kapiram da nije.

Link to comment

Uskoro ce doci jos jedan stoper, ali jos uvek se ne zna ko je u pitanju...ove dve pripremne utakmice u Londonu su pokazale da je Leonardo Jardim itekako ozbiljan trener, ekipa igra veoma lepo na oko, forsira se visoki presing i primecuje se takticka disciplina kod svih igraca na terenu, bez obzira na neke greske koje su se desavale, ovo deluje daleko ozbiljnije nego kad nam je trener bio onaj italijanski luzer...u jednom momentu, na terenu su bili Fabinho (20), Kurzawa (21), Bakayoko (19), Kondogbia (21), Carrasco (20), Ocampos (20) i Martial (18), e tako nesto pre svega volim da vidim, mada ni ostali igraci nisu mnogo stariji (uz par izuzetaka)...osim novog stopera, ocekuje se jos par novih igraca pre kraja prelaznog roka, potpresednik kluba Vasilyev izjavio je da Falcao sigurno ostaje u Knezevini i da tracevi oko njega uopste nisu toliko losi, jer sto se vise prica o klubu u medijima, samim time raste i popularnost samog kluba, a to je i jedan od dugorocnih ciljeva, dok se provlaci neka neproverena prica kako je Nico Gaitan bio sacekivan u hotelu i vodjen na veceru od strane upravo Vasilyev-a i jos nekih ljudi, da su mu obecane kule i gradovi i da klub cini sve da ispuni najvecu zelju novog trenera kome je Gaitan dugogodisnja "opsesija"...kako li je samo Benfica reagovala na sve to, ako su te price uopste i tacne, ostaje da se vidi, ja bih licno bas voleo da Nico dodje u Knezevinu...

 

Carrasco produzio ugovor do 2019. godine, fuck yeah :heart:

Edited by keksi krem
Link to comment

i drazic je iz OFK, srpski el saravi.

 

Dra%C5%BEi%C4%87-640x640.jpg

 

talentovana krila su i jedan i drugi, s tim sto ja mislim da je cavric dosta bolji...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Oscar Cardozo iz Benfike u Trabzonspor, on i Demba Ba su najveća imena ovog leta u Turskoj. Dva najveća i najbogatija kluba za sada neće da se otvore.

 

Trabzon je inače ozbiljno zapeo da nešto uradi pa je doveo Vahida Halilhodžića za trenera a ovaj je odmah potpisao dva alžirska reprezentativca i još par igrača pre Cardoza.

Edited by beowl
Link to comment

Oscar Cardozo iz Benfike u Trabzonspor, on i Demba Ba su najveća imena ovog leta u Turskoj. Dva najveća i najbogatija kluba za sada neće da se otvore.

 

Trabzon je inače ozbiljno zapeo da nešto uradi pa je doveo Vahida Halilhodžića za trenera a ovaj je odmah potpisao dva alžirska reprezentativca i još par igrača pre Cardoza.

Напиши преглед на новом топићу стране лиге. 

Link to comment

Javi García is set to leave Manchester City for Zenit St Petersburg in a deal worth nearly £13m

 

ovo verovatno znaci da ce lampard ipak da odigra koju za mc, dok ceka da se osnuje nyc.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...