Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Jesu Englezi uveli pravilo za 4 home grown igraca ili koliko vec? Ako jesu, ja ne znam kako ce Siti da izmisli tu cetvoricu.

Link to comment

za matorog Praslina i sve one koje zanima simpaticni klub iz istocnog Londona: pred potpisivanjem su Piet Velthuizen (branio za Vitesse, najtalentovaniji holandski golman) i Frederic Piquionne (koji stize kao back up za Carltona Colea, pretpostavljam)... a ambiciozni vlasnici su ozbiljno zagrizli za najvecu brazilsku nadu Neymara (sve dogoverono sa njegovim caletom koji mu i je menadzer, samo Santos koci posao) i Loica Remyja, napadaca Nice koga porede sa mladim Henryjem... ako dovedu jednog od njih dvojice I`ll break down of joy...

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Jesu Englezi uveli pravilo za 4 home grown igraca ili koliko vec? Ako jesu, ja ne znam kako ce Siti da izmisli tu cetvoricu.
Richards, Onuoha, Hart, Johnson?
Link to comment

A propo ovog spiska, Adam Johnson je produkt Midlsbro skole pa ne znam da li se racuna u homegrown (u stvari citav koncept mi nije jasan - je l bitno da su igraci potekli u Engleskoj ili u konkretnom klubu? Ako je ovo drugo onda su izduvali).Takodje, Martin O Nil trazio Onuohu i Irelanda plus 15 milki u zamenu za Milnera. Napravice Martin sjajan posao prihvate li ovi debili takav dil, a ne vidim zasto ne bi.

Edited by ducca
Link to comment
A propo ovog spiska, Adam Johnson je produkt Midlsbro skole pa ne znam da li se racuna u homegrown (u stvari citav koncept mi nije jasan - je l bitno da su igraci potekli u Engleskoj ili u konkretnom klubu? Ako je ovo drugo onda su izduvali).
ne znam sta se racuna ali iz konkretnog kluba jegun__1238667886_wright_phillips_shaun.jpg
Link to comment
A propo ovog spiska, Adam Johnson je produkt Midlsbro skole pa ne znam da li se racuna u homegrown (u stvari citav koncept mi nije jasan - je l bitno da su igraci potekli u Engleskoj ili u konkretnom klubu? Ako je ovo drugo onda su izduvali).
Nema veze sa klubom. Računa se kao homegrown ako je do određene godine starosti (valjda 20 i kusur) proveo određen broj godina igrajući u ostrvskim ligama. Recimo, pola Arsenalovih poluanonimnih Meksikanaca i ostalih Afrikanaca su homegrown, zato što su ih na vreme posadili u ostrvsko tlo. Inače, ne znam od koje sezone će to pravilo važiti, mislim da nije od sledeće.Edit: Ipak jeste od sledeće za PL. Praktično je isto pravilo kao što već važi za CL. Evo tačno kako glasi - "home grown players will be defined by the Premier League as anyone registered with the English or Welsh Football Associations for three seasons (or 36 months) before a player’s 21st birthday." Edited by Weenie Pooh
Link to comment

SAF u Baloteliju navodno vidi novog Ronalda i spreman da odresi kesu. Morati pak spreman na razgovor samo ako Macheda bude ukljucen u deal...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...