Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

beowl: ne čudim se što deca pišu, nego me čudi to koliko su pod a) oni glupi i kako tu nema grama mozga b) ubeđeni da drugi nemaju ni grama mozga pa da te paralele (čeku, tači - navijači*) mogu da prođu. a opet, zašto bi me to čudilo? i mnogo gore stvari su prolazile ovde.
pa za to se obrati govnima prosvetarskim najbolje.
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Ne znam da li je ovo pravo mesto ali...

Ranjen vođa navijača PartizanaIzvor: B92 Beograd -- Aleksandar Vavić, jedan od vođa Partizanove navijačke grupe “Alkatraz”, ranjen je u pucnjavi kod Tašmajdana. Aleksandar Vavić je jedan od vođa navijača Partizana (FoNet, arhiva) On je svestan i u stabilnom stanju, rekao je portparol Urgentnog centra Drago Jovanović, koji je naglasio da su pitanju teže povrede. Vavić je jedan od vođa Partizanove navijačke grupe "Alkatraz" i od ranije je poznat policiji, a dobar je prijatelj sa Đorđem Prelićem, za kojim je raspisana poternica zbog ubistva francuskog navijača Brisa Tatona. Aleksanadr Vavić pominje se i u serijalu "Insajder - Nemoć države". On je prvo bio jedan od vođa navijača Crvene zvezde, a danas je jedan od vođa navijača Partizana. U poslednjih nekoliko godina policija je, prema saznanjima “Insajdera”, protiv njega podnela 12 krivičnih prijava za razna krivična dela. Do danas nema nijednu pravosnažnu presudu.
Link to comment

pa jel dobro, mozda treba krvi da se da? jel tako portparol urgentnog centra daje izjavu za svaku osobu koju prime?serem ti se na medije kad olosu daju publicitet u svim prilikama.

Link to comment

Da se iskesimo za jspre pa da mi krenemo u pisanije:ZA PROSVETU PLATE, PRODAJTE TRAKTORE - BICE UVEK LEBA, NAVIJAC NEK ORE!OTVORIMO GULAGE ZA NAVIJCKE UDRUGE!DRAKONSKE KAZNE I ZULUM NEKA JACA, OCEMO OPSTU BUNU A NE POKRET NAVIJACA!

Link to comment

offtopic:

Da se iskesimo za jspre pa da mi krenemo u pisanije:ZA PROSVETU PLATE, PRODAJTE TRAKTORE - BICE UVEK LEBA, NAVIJAC NEK ORE!OTVORIMO GULAGE ZA NAVIJCKE UDRUGE!DRAKONSKE KAZNE I ZULUM NEKA JACA, OCEMO OPSTU BUNU A NE POKRET NAVIJACA!
Potreba da se grafit rimuje je navijacka. Meni bi se vise svideo:SVAKO KO SE SPREJEOM DOPISUJEI SEBE GROBAROM/CIGANINOM POTPISUJENEKA ZNADE, NEKA ZNADEDA JE GLUP KO KURAC** ovo je kompromis sa grafitnim medijem zbog snage izraza Edited by CowBoy
Link to comment
pa za to se obrati govnima prosvetarskim najbolje.
Ček, pričaš o profanima? Pa nisu to učiteljice ili vaspitačice u vrtiću pa da vaspitaju decu koju roditelji nisu vaspitali.Kad već dođu do V-VIII razreda ili srednje, tad je već kasno. <_< A konkurencija im je do jaja. Neonacisti, prolitičari i krimosi, grand šarada. Pa ajde vaspitaj ti za 45 minuta 20 do 30 klinaca... p.s. zabranili su batine.
Link to comment

ko je ortak - grobar, ima nakostresenu frizuru, povremeno malo oblajhane krajeveistetoviran je kao stoka, ima kajlu nenormalne debljine oko vrata (tako da izgleda da je fejk)uvek nosi neku crnu majicu grobari i farmerkene deluje ko najgori neandertalac (ako ovo nije oksimoron)vidjam ga oko tasha na bulevaru relativno cestojel taj neka zaebana faca sa pedigreom ili samo lokalni qrchitelj?

Link to comment
Uzima se u obzir onaj iskaz koji je dat na glavnom pretresu, upravo iz razloga sto prvobitni iskaz koji se daje policiji moze da bude iznudjen.Situacija je ta da imas pravo na branioca od pocetka, ali policija obicno uzima izjave pre nego sto se pojavi, stigne advokat, tako da tu postoji prostor za manipulisanje.
Uau. Može neki izvor iz Zakona o toj obavezi da se uvažava samo iskaz na glavnom pretresu? Ili barem nešto iz tvoje dugogodišnje prakse? Neka perla mudrosti? Čak i kod istražnog sudije je moguće da se iznudi dokaz? Ono kao zapisničarka mlati okrivljenog tastaturom i heftalicom dok ne prizna?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...