Jump to content
IGNORED

Pekić


Indy

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    21

  • Indy

    17

  • porucnik vasic

    15

on a lighter note, jel spomenik bio plan rekonstrukcije cvetnog trga ili je to neki zaostatak iz DS proslosti. mislim, ima u ovom naprednjackom sistemu ljudi koji itekako mogu da smisle ovakav zicer, recimo bivsa kariceva jasmina mitrovic maric, ali mi deluje dosta neverovatno da su oni uspeli za tehnicki urade nesto zasta je potrebna, ideja, planiranje, urbanizam, vajarstvo i realizacija. mozda precenjujem sve to....

Link to comment

on a lighter note, jel spomenik bio plan rekonstrukcije cvetnog trga ili je to neki zaostatak iz DS proslosti. mislim, ima u ovom naprednjackom sistemu ljudi koji itekako mogu da smisle ovakav zicer, recimo bivsa kariceva jasmina mitrovic maric, ali mi deluje dosta neverovatno da su oni uspeli za tehnicki urade nesto zasta je potrebna, ideja, planiranje, urbanizam, vajarstvo i realizacija. mozda precenjujem sve to....

Ovo ti je zanimljiva teorija...

Mada mislim da JMM nema taj uticaj na labuda, više ona smišlja ove tomine performanse. Ako je više u stanju i to...

Link to comment

ma ne, nju sam pomenuo kao nekog ko moze da smisli ovako nesto a takvih ima jos, a bogme ima i preletaca raznih operativnih iz DS u SNS sistem, takvi su most welcome koliko vidim.

 

realno je sranje sto je ono sto je napisao onaj debil krstic u principu tacno, gradili ste penthause i zgrade za prodaju gde ste stigli, sto nista napravili spomenik jednom od svojih osnivaca kad ste mogli i kad ste imali pare. naravno, glavno pitanje je sto ga nije napravio sam krstic i njegova ekipa koja nije izgradila ni penthaus a kamoli spomenik, ali to je vec visi nivo i zalazi u tajne kosmosa. a najvece je sranje sto SNS sada ne lustrira DS kriminalce za urbanisticke pizdarije jer zna da bi tako smanjili svoj manevarski prostor za kradju i moze biti pomogli vaskrsenje prociscenog DS (ovo se salim naravno)

Link to comment

jel neko uopšte čitao koelja?

ja, keva mi kupila alhemicara i jos neko sranje i rekla da je mnogo dobro i ja procitao. citao sam i pavica iz slicnih razloga. cak i pekica, jebote al sam nacitan. i svi su me smorili, svako na svoj nacin. mada bi jedino koelju razbio glavu da sad slucajno naidjem na njega.

Link to comment

ja, keva mi kupila alhemicara i jos neko sranje i rekla da je mnogo dobro i ja procitao. citao sam i pavica iz slicnih razloga. cak i pekica, jebote al sam nacitan. i svi su me smorili, svako na svoj nacin. mada bi jedino koelju razbio glavu da sad slucajno naidjem na njega.

 

 

jbt kakav je slatkis bila jlc

Link to comment

Trebalo bi napraviti Muzej Novije Istorije i pokupiti sve spomenike postavljene posle 2000. godine i smestiti tamo da ne ruze grad. Od Nikole Tesle na Aerodromu, preko onog rugla na Savskom trgu, i onog rugla sto zaklanja zeleznicku stanicu, cara Aleksandra, ... zakljucno sa onom nadgrobnom plocom kod Borcanskog mosta, ukljucujuci i fontanu i tramvaj sa potemkinovog trga. Ostaviti samo spomenik Gajdaru Alijevu sa sve Azerbejdzanskom zastavom da bude svedok ovog vremena.

Link to comment

Makar samo zbog slozene unutrasnje arhitekture svojih romana nije za poredjenje sa tralalasem Koeljom (pritom se ogradjujem - citao sam samo HZ i USV).

 

Pročitaj još i Predeo slikan čajem i to je to.

 

Meni je Pavić dobar, ja ga smeštam uz naše najbolje, Kiša, Andrića, Pekića...

 

Sad, to što je napisao svega tri dobre knjige a ostalo mu je smeće, pa, gde piše da pisac ne sme da napiše lošu knjigu i da će ta knjiga da mu poništi onu dobru. Bolje imati jednu dobru i deset loših nego dvanaest loših.

 

Tri dobre knjige, malo li je? Ni Kiš nema više.

Link to comment

Koeljo je bulja, oblanda u oblandi, taman za one što vole da kače lepe misli po fejzbucima.

 

Doduše, počele su fejzbuk devojčice da kače i Bukovskog, zadnje vreme je došlo.

Link to comment

Pročitaj još i Predeo slikan čajem i to je to.

 

 

u stvari, Pavićeva najbolja knjiga  je - po meni - zbirka pripovedaka/novela  "Konji Sv.Marka".

 

i  da: Koeljo je - kako je to lepo primećeno onomad - bradata Kasandra.

Edited by koksy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...