Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Sancho, ponedeljak it is izgleda. Zovi i bukiraj™nazvao sam ja. Izduvali smo za taj ponedeljak u 8, ali smo dobili ovaj u 10. ako vam je to svima ok, onda se nadam da se vidimo u ponedeljak

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 kao in 22h? Meni ne smeta ali vi ste bas zapeli da nam i ovaj termin brzo propadne. Ako ima utorak u 8 ili 9, onda bolje hvatajte utorak, jer se bojim da nece mnogo proci pre nego sto pocnu da padaju otkazi zato sto je termin mnogo kasno.

Link to comment

dogovorite se, meni je svejedno. ne odgovara ni meni 10, ali kada je velika većina bila za ponedeljakutorkom možda dobijamo dukana, ali sigurno gubimo berija.samo brzo da ne ode i taj termin

Edited by Ravanelli
Link to comment

iskreno mislim da je utorak realniji, ovo mi se cini malo prekasno. dolazicu i ako bude ponedeljak, samo ce ocigledno neko morati da me baci do neke civilizacije, posto mislim da vise nema busa u vreme kad zavrsimo.pahuljica je jedva radila i kad smo u 10 zavrsavali, sad cisto sumanjam da ce cekati, mada vi koji ste isli bolje znate.edit. bolje da igramo i ponedeljkom nego da se gojim kod kuce.

Edited by smorenko
Link to comment

U utorak bi igrali od 19h pa ne znam koliko bi to odgovaralo ljudima zbog posla. Verovatno vecina radi do 17h pa bi mogli da stignu ali sta ako neko bude morao da ostane malo duze na poslu pa bi onda bilo otkazivanja u poslenjem trenutku...

Link to comment

okokok. nazvaću lika i prebaciti utorak za 19h. na mene ređe računajte, jer to znači da moram završiti do 6, kapiram da su moje kolege manje više ok. i zovite dukana sada da vidimo šta velivaži?

Link to comment

Hocemo da uzmemo ponedeljak u 22, makar kao privremeno resenje? Cisto da ne propadne termin, a vidim da ljudima uglavnom odgovara.Mozemo i taman da isprobamo da li je kasno, da li rade trole, pahuljice i tako to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...