Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

bilo ok. prvih 15 minuta se nisu povezala više od dva pasa, ali je onda ekipa bliže brankovom mostu namestila nišanske sprave i prelepim volejima, felšovima i suvim listovima (nikako špicevima) iz udaljenosti i iz kontri cepala mreže na suprotnoj strani broda.e sada imazajeb. lepo da smo se skupili, ali nam treba nova lokacija. ovaj je izdao taj termin jer su mu neki treći likovi uplatili za više meseci koliko sam razumeo. tako da se raspiitajte gde i kada ima slobodnih termina, pa da pikamo sledeće nedelje.kapiram da je truba sada kada smo se skupili posle 4 meseca, ali ajde okrenite malo taj trudbenik i tu ekipu da vidimo šta ima na raspolaganju

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

preza nije puno lagao, moze da se igra i 5 na 5, samo da nabijemo malo kondicije. a ti nemjo sledece nedelje da ispalis nego se pojavi. igrac tvog kalibra je prosto neophodan jednom forumaskom fudbalu.

Link to comment

sad sam zvao balon na zemunskom keju. meni najbolji balon u kom sam igrao. teren je za 6 na 6, 5 na 5 tesko, mada to sam i mislio do sinoc za kolos.slobodni termini su ponedeljak i cetvrtak od 22. termin je 5800.meni to odgovara. samo da napomenem da bi dukan mozda dolazio ako termin nije ponedeljkom.

Edited by smorenko
Link to comment

kapiram ponedeljak - sredačetvrtak je out, petak ja ne bih mogao, ali ako vi možete pičitetreba samo nazvati te balone i ostale i skupiti slobodne termine, pa da se saglasimo

Link to comment

Evo ovde ima spisak balona za fudbal:http://balonizafudbal.com/tereni/baloni-za-fudbal/Mozda treba proveriti i Trudbenik, na Adi imaju dva balona i tu mozemo da proverimo jer ima nekih slobodnih termina. Meni ovaj termin ponedeljkom od 21h najivise odgovara.

Link to comment

Kej je realno ambiciozan poduhvat. Tu ispod 6 na 6 ne moze da se igra, plus ima auta, pomrli bi posle 10 minuta :)Najbolje je da probate opet Trudbenik, a ja bih savetovao i Brodarac ako ima mesta... Od mene i dalje nema nista, mada vec neko vreme hodam normalno, cak mogu i da potrcim pravolinijski... Ali dok kilaza ne padne sa 90 na 80, necu ni da razmisljam o fudbalu, a to ce tesko da se desi u skorije vreme :(Sto se petkove zene tice, nista ne laze - radijus kretanja mu je ogranicen, a i pod stalnom je prismotrom, tako da... samo oni baloni koji se vide sa googlemapsa dolaze u obzir...

Link to comment

Tek sad videh da nasa mala manifestacija preti da bude reanimirana i vracena iz mrtvih. Ako uspete da nadjete odgovarajuci balon eto i mene nazad, termin mi je trenutno nebitan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...