Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Larssone, si zalečio koleno ili te negde usput dokačio neki Taylor?
Nije koleno nego domali prst ubojite desnice.Danas je znatno bolje, izgleda da ništa nije izlomljeno nego je samo solidno ugruvan, ali definitivno propuštam večerašnji termin.Naravno, računajte i na OM Ogilvy osovinu u sastavu Rade i Igor.
Link to comment
"Oni" su poveli sa cak 2-0 ali se pokazalo da je to najopasniji rezultat...Na kraju rutinskih 12-4 za moju ekipu...
I neka kaze posle neko da 1 Ziva nije bio u pravu i da nije legenda.:Hail:(izvinjavam se sto malo trolujem ovaj 1 najhumaniji, od svih 1 humanih topica) Edited by Sludge Factory
Link to comment

Делија 67 је одиграо утакмицу живота и свим неверним томама је показао како игра један "рајт вингер"!Просипао је чаролију на све стране, и ко није мога да разуме његову фризуру пре, сада ће му тек бити јасније, када погледа 1 фудбалски плес незваничног сређивача 1 студентица из дома!

Link to comment

Ja sam za vreme sinoćnje bahatosti uspeo da izvrnem i skočni zglob. Nije strašno, ali me u kombinaciji sa azalečenim prstom odvaja od 1 veštačke podloge na još nedelju dana, prema proceni klupskog lekara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...