Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mislim da je ovo bilo odlucujuce. :lol: Bilo bi grehota zapostaviti 37 i po minuta predavanja na temu "Bufonarije i druge kratke price" koje nam je sinoc odrzao 1 Rade, kapitensku igru od 16 do 16 1 Dzentlmena, Flegmine kutjne carolije i 1 neverovatnu pozrtvovanost 1 Henrika koji je iako rekonvalescent pruzio i > od 1 maximuma. Mladi, vitki, zanosni i kosati, predvodjeni tanusnim Filipenkom u toj raspodeli snaga prosli su kao francuski teniski navijaci pred britkim jezikom 1 Strucnog Konsultanta finala AO = nisu imali sanse da dobiju.Highlight utakmice je glavomet u nasem 16-cu koji je zavrsio zakucavanjem u same raslje naseg gola, koje cak ni panterska parada Henrika nije mogla da dostigne.
Igor :wink::lol: Bravura je tim veca sto je glavomet bio u reziji dvojice korpulentnih i nadasve visokih fudbalera - madballa i mene :lol:
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, ja sam u tom trenutku bio među 1 stativama, i čak ni pantersko proplivavanje kroz vazduh nije sprečilo popularnog Barkosa da nadvisi celu 1 odbranu i plasira loptu u hronično slabo branjenu 1 mrežu.

Link to comment

И у другим балонима се намешта резултат, али нигде овако очигледно као код нас!Мојим саиграчима и мени је прећено из кругова познатих полицији да ову утакмицу морамо да изгубимо. Срамота!Утисак понедељка - Беоввл се сетио траума из детињства угледавши "малог плишаног меду".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...