Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ja sam za vreme sinoćnje bahatosti uspeo da izvrnem i skočni zglob. Nije strašno, ali me u kombinaciji sa azalečenim™ prstom odvaja od 1 veštačke podloge na još nedelju dana, prema proceni klupskog lekara.
Ćuti, dobro je da nije primicač
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za vreme sinoćnje bahatosti uspeo da izvrnem i skočni zglob. Nije strašno, ali me u kombinaciji sa azalečenim prstom odvaja od 1 veštačke podloge na još nedelju dana, prema proceni klupskog lekara.
Потписали уговор са тобом, а ти си склон повредама... Као управа КК Ц.З.
Link to comment
Ja sam za vreme sinoćnje bahatosti uspeo da izvrnem i skočni zglob. Nije strašno, ali me u kombinaciji sa azalečenim prstom odvaja od 1 veštačke podloge na još nedelju dana, prema proceni klupskog lekara.
Ah, jos jedna minijatura u nizu iz "Zivota i prikljucenija Henrika Larssona". :lol: Zapio se u firmi, ako se nije zapio...... uspavao se jer je bio trezan pa je morao da radi. Ako se nije uspavao...... otis'o na pljeskavice pa ga zabolelo u juznim predelima trupa. Ako je preskocio pljesku...... naleteo na neki komad namestaja (kupuje namestaj na metar iz kuce duhova, onaj sto samostalno leti i ubija ukucane) i junacki poginuo u sukobu sa foteljom, ormarom, nogom od stolice ili vratima od spajza. Ako je uspesno prebrodio kucne carolije...... vuce neku od povreda zaradjenih na gore opisani nacin.=Henrik usisava povrede k'o crna rupa.
Link to comment

Cudo se dogodilo!Protivnik nas je nadigrao i takticki nadmudrio...Taktika je pocela jos pre utakmice u svlacionici pricama o derbiju i nekom kao losem sudjenju tamo...Te Basta trebao da dobije crveni,te Rnic nije itd.Posto su u mom timu skoro svi navijaci Zvezde to njihovo osporavanje nase pobede u derbiju nam je tesko palo sto se odrazilo i na zelenom tepihu...Salu na stranu,zbili su redove i sasvim zasluzeno nas dobili sa 9-5...Igrac utakmice Smorenkov ortak u njihovim redovima koji se nadavao golova pored moje staticne odbrane...FF ponovo postaje zanimljiv...

Link to comment

Izvinjavam se saigracima sto sam se uziveo u ulogu Raskovica i odigrao kao UEFA!Potpuna dominacija starih i umornih.

Edited by madball
Link to comment
cestitke pobednickoj ekipi i samo da ih obavestim da je aca onemogucen da ucestvuje dalje u FF posto sam mu sinoc izlomio noge :whistle:
Pazi kad sam na trenutak pomislio da se ne zezas. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...